REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Prezent na Walentynki dla przyjaciółki ?
    przez ~Leif,
    2013-02-03 21:28:06

Perfumy - sprawdzone ale trochę mało oryginalne. A może wspólne gotowanie - dla samej przyjemności zrobienia czegoś razem? Frutti di Mare?Trochę słabe, lepiej już ją zaprosić (jeśli w ogóle jest sens robić przyjaciółce - nie GF - prezent z okazji walentynek) i samemu coś przygotować. Wspólne gotowanie to raczej na kiedy indziej.Btw wspólne gotowanie może się skończyć tak, że ona gotuje, a Ty doglądasz czy dobrze to robi ;)

przez ~BÄ?belek,
    2013-02-04 13:56:05

Jesli to przyjaciółki to kup coś dowcipnego :) np dostałam kiedyś od kumpla kalafior przystrojony jak bukiet pięknych kwietów i nigdy tego nie zapomnę :)

przez ~VeryNicee,
    2013-02-07 18:49:45

Jak jest już temat prezentów to i ja bym zapytał w sprawie mojego problemu. Jest pewna kobieta dla której straciłem głowę. Ciężko mi to opisać bo sam nie wiem jak nawet. Mniejsza. Chodzi mi o prezent dla niej na walentynki. Nie mam zamiaru go wręczać osobiście i bardziej myślałem o anonimowości. Co byście proponowali? Myślałem nad kartką z krótkim fragmentem piosenki jej ulubionego zespołu + mały kwiatuszek do koperty.

przez ~Sharina,
    2013-02-08 09:31:02

Szczerze mówiąc unikam oprezentów na Walentynki dla osób, w których nie pozostaję w relacjacvh o charakterze romantycznym. Pewnie chcesz dobrze, ale to może zamęt wprowadzić - dziewczyny się mogą zastanawaic czy nie chodzi Ci o coś więcej... Chyba, że się świetnie rozumiecie i się domyślą o co chodzi, to spoko.

przez ~axel,
    2013-02-08 16:08:36

Perfumy to dobry pomysł, kup coś takiego żeby nie pomysłały sobie za wiele jesli to tylko przyjaciólki. Jak lubia alkohol to może jakies dobre wino.

przez ~Lestatek,
    2013-02-09 13:24:32

Napewno powinien to być jakiś drobiazg jeśli to po prostu koleżanki, nie szalejmy. Perfumy to dobry pomysł jeśli nie idziesz w ciemno,  slyszałeś przypadkiem przy rozmowie jakie się pannom podobają to masz plus i możesz brać ale jeśli sam bedziesz szukal to nie radze. Po kwiatku, to nie glupi pomysł ale uważaj żeby za dużo któraś z nich nie pomyślała. Najlepszym rozwiązaniem byłoby coś właśnie z jajem, może nie od razu kapcie-penisy ale coś poprawiającego humor. Zdaj się na intuicje  :P

przez ~michutentyp,
    2013-02-09 13:33:50

Ja nie rozwiązywałbym problemu prezentu perfumami, bo tak jak wspomniano są różne gusta, a po drugie różne pułki cenowe... a może pomyśleć, że kupiłeś jej niedrogie bo... może na takie wg. Ciebie zasługuje...Ja... nie znając kobiety w ciemno dałbym kwiatek i czekoladki ;)

przez ~kpauch,
    2013-02-11 16:44:35

Eh, gdyby mój przyjaciel wpadł na coś takiego :)) Na pewno Ty wiesz najlepiej, co lubią Twoje przyjaciółki, więc dobrze, gdyby było to coś w miarę spersonalizowanego, ale jest kilka uniwersalnych rzeczy, które uwielbia każda kobieta i nadają się na każdą okazję! Zdecydowanie są to kwiaty :) Widziałam dzisiaj w Polo Markecie, że 7 róż można kupić już za coś około niecałe 6 zł.Gdzieniegdzie jedna roża tyle kosztuje, a tu cały bukiet. No i do tego jakieś pyszne czekoladki (no chyba że się przyjaciółki odchudzają! :P)

przez ~Lestatek,
    2013-02-12 01:41:32

Co Wy wszystkie w ogóle z tymi kwiatkami?! Kwiatki i kwiatki, a gdyby dać po prostu buziaka od serca? :p

przez ~Leif,
    2013-02-12 01:49:45

Co Wy wszystkie w ogóle z tymi kwiatkami?! Kwiatki i kwiatki, a gdyby dać po prostu buziaka od serca? :PNajlepiej takiego z happy endem ;)

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4
STRONA 3 z 4
REKLAMA