REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Prezent na Walentynki dla przyjaciółki ?
    przez ~maduerski,
    2013-01-26 13:08:30

Witam. Jak myślicie ,jaki prezent na Walentynki kupić w moim przypadku dla dwóch przyjaciółek ,które są dla mnie bardzo ważne. Nie są to żadne ex ,kochanki czy coś w tym stylu. Po prostu prawdziwe przyjaciółki. Mój pomysł to po jednej dużej czerwonej róży + paczka ich ulubionych łakoci (dostarczone przez pocztę kwiatową). Jestem ciekaw waszych propozycji. :)

przez ~BluntMan,
    2013-01-26 13:49:03

Ostatnim razem jak sprawdzałem definicję to pod hasłem walentynki stało - święto zakochanych. Ale myślę że czerwona róża + coś słodkiego powinno zrobić swoje na poziomie przyjaźni.

przez ~michutentyp,
    2013-01-26 15:41:30

Kolację dobrą zrób i zjedzcie w trójkę... skoro to dwie przyjaciółki, które się dobrze znają, tolerują i lubią. Do tego wino, a może one później też Ci zrobią prezent :P

przez ~maduerski,
    2013-01-26 15:44:25

Kolacja bardzo dobry pomysł i bym go zrealizował ,tylko niestety w tym czasie nie będę na miejscu. 

przez ~libor199,
    2013-01-26 16:53:55

Prezent na Walentynki dla przyjaciółek?! Dobre...

przez ~sw90,
    2013-01-26 18:32:35

Zamiast jakichs prezentow zawsze lepiej moim zdaniem jest gdzies kogos zabrac i zorganizowac, ale skoro kolegi nie ma na miejscu to trudno. Ale kupowanie czegos przyjaciolkom powinno sprowadzac sie do drobiazgow, chyba ze pod slowem przyjazn skrywa sie cos wiecej

przez ~Leif,
    2013-01-26 19:15:30

Pomijając, że sama idea Walentynek jest jakby trochę inna. to nie powinieneś robić z tej okazji prezentów przyjaciółkom. Jeśli koniecznie chcesz robić im prezenty lub coś miłego to radziłbym wybrać inny termin.

przez ~szymek123,
    2013-01-26 20:09:26

Nie jestem fanem tego święta a już na pewno nie gdy świętuje się go z przyjaciółkami. Jak mówił Cesc#4 najlepiej byłoby gdybyś się z nimi gdzieś wybrał.Jeżeli to odpada uważam, że telefon z życzeniami (w sumie nie wiem jak to nazwać) pasowałby najbardziej i byłby neutralny pod względem relacji damsko- męskich. 

przez ~libor199,
    2013-01-26 21:11:09

Za parę miesięcy kolega wróci na forum z problemem: \"rozkochałem w sobie przyjaciółkę\". Pozdrawiam i zapraszam ponownie ;)

przez ~komaR,
    2013-01-28 12:56:50

prezent dla przyjaciółek? hmm... twój pomysł z różą i słodkościamibędzie jak najbardziej na miejscu. Myśle że będą zadowolone. Tymbardziej jak zostanie to dostarczone przez pocztę kwiatową. Sprawdzałem ofertę i mają bogatą ofertę walentynkową.. powodzenia!

• Produkty z kategorii: elektronika i gadżety znajdziesz w sekcji MH Zakupy: gadżety męskie zegarki
  • ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA