[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Prawdziwy mężczyzna... dzisiejszych czasów
    przez ~stachoo,
    2009-03-21 09:29:14

Zainspirowany ankietą postanowiłem rozpocząć dyskusję, jaki waszym zdaniem jest, lub powinien być, prawdziwy mężczyzna dzisiejszych czasów... Czy uważacie-jak niektórzy-że prawdziwy facet to taki, który nie dotyka się do nicze3go w kuchni, uważa, że kobieta powinna siedzieć w domu i gotować a on utrzymywać dom, czy może wręcz przeciwnie, że w obecnych czasach prawdziwy facet powinien umiec poradzić sobie w kuchni, okazać emocje, traktować kobiety jak równożędne partnerki?Jak to jest waszym zdaniem? Co uważacie z...więcej

przez ~jotbe27,
    2009-03-21 09:36:45

Myślę, że prawdziwy facet to taki który potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji. Czyli też umie nastawić pralkę, skorzystać z kuchenki i po ciężkim dniu w pracy przytulić swoja kobiete i pomóc jej w przygotowaniu kolacji. Nie, wtedy nie będzie pantoflarzem. Wtedy pokaże, że zawsze można liczyć na jego pomocną dłoń.

przez ~stachoo,
    2009-03-21 10:21:14

Moje zdanie jest bardzo podobne:) Ja osobiście np. nie rozumiem poglądu, że prawdziwy mężczyzna nie okazuje uczuć, zatrzymuje w sobie złość i smutek, nie umie rozmawiać o problemach... moim zdaniem właśnie taka postawa prowadzi do tego, że coraz więcej mamy w społeczeństwie frustratów, że coraz częściej mowi się, że zabija nas stres... A-przynajmniej mnie-nic tak nie pomaga na wszelkie doły, stresy itp jak szczera, otwarta rozmowa z kimś, kogo się kocha... Podobnie jeśli chodzi o wszystkie sprawy typu sprzątanie...więcej

przez ~lucas,
    2009-03-21 11:06:14

No i na tym można byłoby temat zamknąć.

przez ~robur,
    2009-03-21 11:48:00

Dzisiaj panuje moda na emowate subkultury, i na zniewieściałych facetów. Co to za facet, gdy jego kobieta jest większa i silniejsza od niego? Co ma łydki jak my przedramię? I nie mówię tu o chorobach czy zwyrodnieniach, ale o normalnych zdrowych facetach, którzy tak z premedytacją kreują swój wizerunek. Wiecie, długie włosy, chudzinki, torebki, trampeczki, zawsze tacy biedni, kobiety się wzruszają na nich widok.Męzczyzna powinien byś opoką swojej kobiety, w zdrowiu i chorobie.Co z tego, że ma słodką grzywkę, i p...więcej

przez ~lucas,
    2009-03-21 11:55:03

Ale trampki to Ty mi zostaw w spokoju!

przez ~brylant,
    2009-03-21 12:00:31

I łydki kobiet większe od naszego przedramienia,w końcu są kobiety szczupłe i mniej szczuplejsze,i te bardzo mniej szczuplejsze

przez ~romeo18,
    2009-03-21 12:06:15

CYTAT(Lucas @ Mar 21 2009, 11:48 AM) Ale trampki to Ty mi zostaw w spokoju! Zgadzam się, dobre trampki nie są złe . Oczywiście jak się je do odpowiednio dobranej garderoby nosi, bo Ibisz w trampkach i garniturze przyprawia mnie o mdłości

przez ~SoltyS,
    2009-03-21 12:40:14

Ja się również zgodzę z wypowiedziami kolegów wyżej (ale nie odnośnie trampków tylko wizerunku i osobowości prawdziwego mężczyzny ) . Facet powinien potrafić odnaleźć się w każdej sytuacji przed jaką postawi go życie w danym momencie. Ukierunkowywanie siebie tylko w jedną stronę nie jest najlepszym sposobem na życie. Kucharz tak samo powinien potrafić zmienić koło w samochodzie jak prawnik naprawić zlew w kuchni Dziwi mnie jak kobiety mogą lecieć na facetów,którzy najchętniej to by siedzieli z kumplami całe dn...więcej

przez ~jotbe27,
    2009-03-21 13:08:01

Niektóre kobiety lubią zimnych drani którzy potrafią tylko pić, palić, wozić się wypasioną gablotą i naparzać innych, przez których płaczą całymi dniami a inne wolą spokojnych, miłych i zaradnych. Niektóre kobiety doceniają tą wszechstronność i szanują swoich mężczyzn a inne nie. Ech, nigdy nie zrozumiemy kobiet. Subkultury to pewien sposób uzależnienia. Czasem zbyt bardzo oddziałują na swoich członków.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 17
STRONA 1 z 17
REKLAMA