REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Piwo
    przez ~lep1,
    2009-03-01 20:37:54

Chciałem zacząć ogólną dyskusje o piwie jakie pijecie? wieczorem , w barze , po pracy , które wam najlepiej smakuje , które najgorsze

przez ~beloved,
    2009-03-01 20:45:18

Uwielbiam Carlsberga . To zdecydowanie moje ulubione piwo. Wogóle to mam swojego rodzaju fetysz na zielone butelki. Każde piwo pite z zielonego szkła smakuje mi lepiej. Tak więc wśród faworytów mógłbym umieścić też Lecha i Heinekena. Polecam też włoskie Peroni.

przez ~sven,
    2009-03-01 20:46:33

Najgorsze jakie piłem to chyba VIP - Vypij I Padnij.Najlepsze - Dębowe Mocne.

przez ~ziemmowit,
    2009-03-01 21:19:25

Lech Pils - taka lokalna wielkopolska odmiana - dłużej ważony Premium. W letnie upalne dni detronizuje wszystko inne Warka Jasne PełneTyskieBardzo cenię też Żywca.

przez ~prochos,
    2009-03-01 21:42:59

Heineken.

przez ~jacekg,
    2009-03-01 21:59:54

Podobnie do Beloveda ubóstwiam Carlsberga ,jeżeli niema go w sklepie to Żywiec ,ale raczej nic poza tym Pozdrawiam !

przez ~whitechocolatte,
    2009-03-01 22:03:12

Dog in the Fog

przez ~sven,
    2009-03-01 22:11:35

Chorowałem chyba z rok na Doga, było to jedyne słodkie piwo jakie mi smakowało.Ale chyba przepiłem się. Choć fakt, jest niezłe.A piliście (niepolskiego) Złotego Bażanta złotego? Miodzio.Aaaa wrócę do najgorszego - prawie każde 'studenckie' piwo w klubie jest ohydne. Kto w temacie, ten wie

przez ~ziemmowit,
    2009-03-01 22:18:34

Zwykle to miks piwa wody i wódki Zauważyłem, że po 'studenckich' upijam się tak ze 3 razy szybciej i jakoś tak mocniej otumania. Prędzej też strajkuje żoładek.

przez ~sven,
    2009-03-01 22:25:38

\'ziemmowit\' napisał(-a):Zwykle to miks piwa wody i wódki Zauważyłem, że po 'studenckich' upijam się tak ze 3 razy szybciej i jakoś tak mocniej otumania. Prędzej też strajkuje żoładek.Ja słyszałem (nie wiem na ile to prawda) że wpływ maja też np. srodki odgrzybiajace w beczkach.Pomijając smak piwa, które czasem smakuje jak piwo z wodą (oj żebym ja czuł tam wódkę... byloby fajnie, b lubie taie drinki jak U-Boot własnie), to ja osobiście też szybciej odpadam na takich piwkach, kac nieziemski tez się trafia łatwiej. No ale student bez wspomnień o takim piwie to jak student bez poprawki

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13
REKLAMA