REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Obraz forumowicza Men's Health
    przez ~pafii,
    2009-02-11 09:01:18

Z wpisów i tematów pojawiających się na forum wyłania się obraz forumowicza pisma. Osobiście mam nadzieję, że ta stała garstka nie stanowi grupy reprezentatywnej całości czytelników. Naturalnie nie chcę obrazić nikogo, chociaż mam nadzieję, że forum się rozrośnie i trochę się zmieni. Dzisiaj jest to młody, zazwyczaj student, często pracujący, dbający trochę przesadnie o budowę swojego ciała, skłonny łykać wspomagacze, aby dojść do swojego wzorca. Bada często swoje ciało, tkankę tłuszczową i przyrosty masy mięśni...więcej

przez ~beloved,
    2009-02-11 10:58:06

Dzięki Pafii, że wyodrębniłeś słowami jeden z moich osobistych antyideałów. Zawsze łatwiej sobie taką persone wyobrazić i działać zupełnie odwrotnie.

przez ~jacekg,
    2009-02-11 12:57:34

Pafii Niestety również nie pasuję do Twojego wyobrażenia osobowości "forumowicza".Według mnie błędny traf Serdecznie pozdrawiam !

przez ~sven,
    2009-02-11 14:33:13

Ja po częsci zgodzę się z tym co pisza autor tematu.Do tego należy dodac u czytelnika nieumiejętność selekcji informacji i narcyzm. Pustka i powierzchowność. Sorry panowie, ale większość z was reprezentuje właśnie taki poziom.MH to gazeta dla mężczyzn a nie męskich cipek.

przez ~SoltyS,
    2009-02-11 15:47:23

Podjąłem się zamieszczenia tutaj swojego zdania,gdyż trochę z tego co napisał Pafii tyczy się również mnie.Nie do końca zgodzę się jednak z tym co napisał Pafii,bo forum jest od tego by sie na nim wypowiadać i to wie każdy. Porusza się na nim jakieś tam swoje problemy lub niepewności w celu zdobycia pomocy od osób,które może wiedzą jak temu zaradzić lub mieli podobne problemy. MH jest gazetą skierowaną wyłącznie dla mężczyzn tak jak i ta strona. Tematy na forum powstają często w konsekwencji dodawania przez MH r...więcej

przez ~sven,
    2009-02-11 16:01:59

Ale czy nadmierne dbanie o siebie,o wygląd, ubranie i włosy nie jest powierzchownością?Sam mam na tyle odwagi cywilnej że przyznam się do totalnej powierzchowności. Nie kazdy ma na tyle odwagi.I nie seven, a SVEN Takie skandynawskie bardziej.

przez ~marcinek,
    2009-02-11 16:04:57

Średni nakład gazety w 2008 roku to 106 958 egzemplarzy, na dzień dzisiejszy na forum zarejestrowanych jest 251 osób. łatwo policzyć że nie jest to nawet pół procenta czytelników MH, tak więc w żaden sposób nie jest to reprezentatywna grupa. Moim zdaniem osoby do których kierowana jest ta gazeta, i które w większym stopniu przywiązują uwagę do tego o czym się w niej pisze, nie siedzą na tym forum, brak czasu (praca, rodzina, nauka, doskonalenie siebie). Nasze forum będzie miało wtedy sens kiedy zaczniemy się ud...więcej

przez ~sven,
    2009-02-11 16:15:01

Zaznaczę że mowa w temacie o forumowiczu MH a nie czytelniku.

przez ~SoltyS,
    2009-02-11 16:22:27

Lepiej brzmi słowo przesadny pedantyzm albo metroseksualim. Ja jestem właśnie takim przesadnym pedantem,ale ma to swoje wady i zalety Lecz czuję się z tym dobrze... Poprawiłem na Svena już wcześniej

przez ~matyss,
    2009-02-11 16:25:59

Zauważ Sven, że Ty również jesteś forumowiczem, a co za tym idzie obraz twojej osoby został przedstawiony w pierwszym poście tego tematu.A Ty Pafi wejdź na forum o rowerach, komputerach, akwarystyce, i Bóg wie jeszcze o czym i na tej samej podstawie wykreuj obraz użytkowników wymienionych for. Jak wtedy będą wyglądać użytkownicy? Wnioskuje, że na forum rowerowym użytkownicy nie robią nic po za jazdą na rowerze, nie oglądają telewizji nie czytają książek, żaden inny sport ich nie interesuje itp. Informatycy z kol...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA