REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Nie wiem co się dzieje.
    przez ~afterlife,
    2012-07-20 21:33:50

Cześć, Jestem Bartek, student, 22 lata. Mam problem, myślę że poważny z którym nie mogę sobie poradzić. Podzielę to na jakieś części aby sam się w tym nie zgubić.1. Szkoła, edukacja, samorozwój.Historia mojej edukacji jest dość zawiła. Gimnazjum ledwo zdane, potem technikom - pierwszy rok w plecy. Powtarzam pierwszą klasę - przepuścili mnie. Druga klasa - przepuścili. Wakacje między 2 a 3 klasą - zrzucenie 23 kg ( na serio) tłuszczu - koniec 3 klasy - średnia 4,56 i wyróżnienie. Matura zdane, ale bez szału. Pis...więcej

przez ~pagier,
    2012-07-20 22:38:35

nie będę ci pisał "weź się w garść", bo to ci tu każdy napisze. Powiem ci tak, należysz do tej grupy, która przyznała się do tego, że żyje jak około 70% polskiego społeczeństwa. Nie sadź się na wielkie cele, postaw sobie jakiś cel codzienny, np. zacznij pisać pamiętnik, codziennie minimum stronę. Po tygodniu takiego pisania przeczytaj to co masz i samo nasunie ci się co ci w tym wszystkim nie pasuje i co chcesz zmienić. Zastanów się co lubisz robić i małymi krokami zacznij iść w tą stronę, zobaczysz, ż...więcej

przez ~embi,
    2012-07-20 23:03:53

Chłopie! Pierwsze co mi się nasuwa to klepnąć Cię lekko z tyłu żebyś się obudził Ja mam taką propozycję dla Ciebie. Codziennie postaraj się zrobić jakąś rzecz, z którą do tej pory miałeś problem.Zagadaj do kogoś nawet jeśli to będzie jedno zdanie, zrób rano 10 pompek albo idź do lokalu gdzie jest karaoke i zaśpiewaj.I co tydzień staraj się te czynności przedłużać o kolejną minutę.Zmuś się a motywacją powinno być to aby nie czuć się ze sobą źle.Co do lasek to trafisz kiedyś na tą, która zaakceptuje Cię takim jaki jesteś.POWODZENIA!!!

przez ~sw90,
    2012-07-21 00:38:38

rzuca się w oczy brak wiary w siebie. Nie osiągniesz nic, jeśli sam sobie nie wmówisz, że jesteś wartościowym gościem, który może zrobić krok do przodu. Tymczasem wylewasz tu sam na siebie pomyje, dołując się jeszcze bardziej. Życie tłamsi takich ludzi, niszczy od środka. Odetnij się od tego co było. Odstaw komputer, czy go nawet oddaj na jakiś czas komuś, rzuć tę beznadziejną, przygnębiającą robotę, wyjdź na zewnątrz i zacznij szukać nowych zajęć i wyzwań. Nikt nie zrobi za Ciebie nawet peirwszego kroku, ale bę...więcej

przez ~afterlife,
    2012-07-21 00:49:28

Chłopaki pamiętnika pisać nie będę, wiem z czym mam problem - opisanie go jest zbędę. Co do porzucenia koma - nie wiem co robiłbym bez niego. Otwieram oczy i od razu wciskam przycisk od komputera... Cesc jak mam tak nie mówić skoro to prawda? Chce poznać powód dlaczego ludzie nie chą spędzać ze mną czasu i walczyć z tym...

przez ~Borys,
    2012-07-21 01:27:49

To i ja dorzucę od siebie co nieco... jako, że jest w tym wiele ziaren prawdy.

przez ~nicek,
    2012-07-21 02:27:33

Zamiast wydawać 300 zł na takie totalne pierdoły jak gry komputerowe mógłbyś zainwestować i sprawić sobie przyjemność poprzez wpiernicz po mordce na treningu boksu czy jiu-jitsu w jakimś klubie. Sporty walki to super opcja wypełnienia wolnego czasu. Większość ludzi ma jakiś wzór do naśladowania, niemal każdy człowiek ma jakieś hobby i "coś" w czym jest dobry, jeśli jedyną rzeczą w której jesteś dobry i chcesz się rozwijać jest gnicie przed pierdzielonym monitorem to chyba obrałeś zły kierunek.Mamy XXI ...więcej

przez ~kotek11,
    2012-07-21 10:20:39

Chłopaki ci już wszystko wyjaśnili więc nie dodam kolejnego posta o tym samym\'Nicek\' napisał(-a):Dobrą stroną XXI wieku i przy okazji twojego ukochanego komputera jest łatwy dostęp do informacji, ebookow etc.Po świecie chodzi coraz więcej osób zajmujących się świadomym rozwojem człowieka, takie osoby chętnie podzielą się swoją wiedzą za kilka złotych, w postaci łopatologicznie opisanych, przyjemnych książek, wystarczy poszukać, ruszyć dupę do najbliższego empiku i poświęcić kilka wieczorów na lekturę ciekawyc...więcej

przez ~sw90,
    2012-07-21 11:18:47

\'Afterlife\' napisał(-a):Chłopaki pamiętnika pisać nie będę, wiem z czym mam problem - opisanie go jest zbędę. Co do porzucenia koma - nie wiem co robiłbym bez niego. Otwieram oczy i od razu wciskam przycisk od komputera... Cesc jak mam tak nie mówić skoro to prawda? Chce poznać powód dlaczego ludzie nie chą spędzać ze mną czasu i walczyć z tym...uwierz, że nie chcesz tego słyszeć... Wiesz jaki jesteś, sam o tym piszesz, więc po prostu to zmień. Jeśli sam nie znajdziesz na to siły, oznacza to że nie upadłeś jes...więcej

przez ~LilPeneros,
    2012-07-21 16:09:16

Jeśli chcesz, żeby ludzie chętnie spędzali z Tobą czas to musisz coś sobą reprezentować, tzn. musisz mieć do powiedzenia coś ciekawego.Żeby tak było musisz mieć jakieś zainteresowania.Gry komputerowe są w przeważającej większości stratą czasu.Totalną stratą czasu jest gra w gry przeglądarkowe, który w większości wymagają codziennej obecności przy komputerze i wielogodzinnego siedzenia.Jak masz zagospodarować czas ? Czytanie gazet/książek, oglądanie filmów, treningi siłowe lub z masą własnego ciała w domu, sporty...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA