REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Męska sprawa
    przez ~sven,
    2009-12-15 03:05:52

Mam prośbę do użytkowników forum (szczególnie tych regularnych).Jeśli macie problem z nosem, ustami, brwiami, rzęsami, odbytem, penisem, kremem nawilżającym czy mydłem:Napiszcie w opisie każdego nowego tematu SVEN NIE CZYTAJMam dość czytania problemów popierdółek, przez które niedługo zyskamy opinię podobną do tej, jakie mają u nas ludzie z sfd.plJuż na innych forach mówią że jesteśmy męskim "SHAPE", Twoim Stylem, Cosmo.I wy utwierdzacie ich w przekonaniu.Pozdrawiam silnym uściskiem dłoni.Wiecie jeszcze co to?

przez ~czytacz,
    2009-12-15 03:46:07

Dramatyzujesz...I robisz z igly widly.A czemu w ogole ma mnie interesowac opinia ludzi z sfd?

przez ~sven,
    2009-12-15 03:52:34

Dbam o swój komfort.Zajrzyj na blogi - chyba nie jestem jedyny.sfd.pl najgłupszy z możliwych, ale pierwszy lepszy przykład.Dbamy o dobrą renomę gazety pomiędzy nami, a boimy się dbać o dobre imię gazety na zewnątrz?

przez ~nova,
    2009-12-15 08:06:27

Przyłączam się w tym apelu do Svena.

przez ~dansemacabre,
    2009-12-15 17:38:17

fakt faktem ryżowego [beeep]enia tu nie brakuje

przez ~brylant,
    2009-12-15 17:53:06

Ja wole takie tematy niż po raz setny prośbe o ułożenie planu treningowego! ale mam wrażenie,że Twój apel Sven i tak nic nie da!

przez ~misiou,
    2009-12-15 17:56:25

CYTAT(brylant @ Dec 15 2009, 18:46 PM) ale mam wrażenie,że Twój apel Sven i tak nic nie da!cipek zawsze pozostanie cipkiem.

przez ~brylant,
    2009-12-15 18:10:10

raczej powiedziałbym,że zawsze trafi się jakiś cipek!Bo niektórzy cipkowie wyrastają z cipkowatości ...

przez ~Borys,
    2009-12-15 18:16:00

Niestety moda, przemysł kosmetyczny i marketing sprzyjają tej negatywnej tendencji, więc podobnych tematów zapewne przybędzie. Pytanie tylko czemu akurat forum MH ?

przez ~goclik,
    2009-12-15 18:50:24

Bo magazyn MH, jego witryna a co za tym idzie forum promują takie rzeczy jak dbanie o siebie. Przykład? Proszę bardzo:Męska twarz do przegląduNiektórzy jednak nie potrafią lub nie chcą tego dojrzeć i zaakceptować faktu, że współczesny mężczyzna zaczyna dbać o siebie nie tylko ku uwielbieniu kobiet ale również dla własnego dobrego samopoczucia. I nie potrafią dostrzec różnicy między dbaniem o siebie a "damskimi rozkminami" strzelając focha jak cipka bo mu sie temat nie podoba

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA