REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Męska przyjaźń
    przez ~karol007,
    2009-11-27 11:39:57

Drodzy czytelnicy Mens health'a. Jestem nowy na tym forum, ale również czytuję tę gazetę. Chciałbym wam zadać bardzo ważne pytanie:Czy w naszym zwariowanym różnymi ideami świecie jest możliwa prawdziwa "Męska przyjaźń". Przyjaźń która przetrwa największe burze. Mam tu na myśli takiego człowieka - przyjaciela który zawsze by był przy swoim con fratrze. Takiego człowieka który by razem ze mną się śmiał i płakał, który by poszedł na piwo czy do baru ze striptizem (nie polecam tego żonatym), ale i taki...więcej

przez ~sven,
    2009-11-27 12:24:57

CYTAT(karol007 @ Nov 27 2009, 11:32 AM) Drodzy czytelnicy Mens health'a. Jestem nowy na tym forum, ale również czytuję tę gazetę.Ja jestem stary, i nie czytuje juz gazety CYTAT(karol007 @ Nov 27 2009, 11:32 AM) Chciałbym wam zadać bardzo ważne pytanie:Ja też chciałbym.CYTAT(karol007 @ Nov 27 2009, 11:32 AM) Czy w naszym zwariowanym różnymi ideami świecie jest możliwa prawdziwa "Męska przyjaźń". Przyjaźń która przetrwa największe burze. Mam tu na myśli takiego człowieka - ...więcej

przez ~czytacz,
    2009-11-27 12:57:13

A mi sie wydaje, ze akurat takiego nie bylo i mozna go pociagnac. Sam sie kiedys zderzylem z podobna opinia o... sobie samym. Mam kumpla, ktory obecnie mieszka zagranica, ale kiedy byl w Polsce bardzo wiele rzeczy robilismy razem. Zaden z nas nie byl wtedy w zwiazku mesko-damskim i, niby zartem, zaczely pojawiac sie wlasnie takie gejowskie sugestie. Wielu ludzi nie moglo zrozumiec, ze po prostu lubimy ze soba spedzac czas, bo mamy wspolne zainteresowania, tematy do pogadania itp.Pzychodzi Wam do glowy, skad sie ...więcej

przez ~sven,
    2009-11-27 14:32:50

Ja mam dwóch najlepszych kumpli.Jak sie witamy podajemy sobie rekę i często "przytulamy się" na dzień dobry. Widujemy się raz na dwa miesiące i jest to jak najbardziej wskazane.Natomiast chocby z kumplami z roku wymieniamy poklepywania po plecach czy podduszamy się nawzajem i nie ma w tym nic gejowskiego i nigdy sie z tym nie spotkałem, żeby ktos mi to zarzucił.Może to nie wina wymiany uprzejmości a sposobu w jaki sie to robi.Ja nawet jak mówię do kogos Mareczku/Pawełku to nie jest to odbierane źle - a...więcej

przez ~czytacz,
    2009-11-27 15:39:29

CYTAT(sven @ Nov 27 2009, 14:25 PM) I dopóki ni idziesz z kolega na kolację czy nie zapraszasz na obiad czy film to jest wszystko ok A co jest nie OK w pojsciu z kumplem do kina czy na kolacje?

przez ~sven,
    2009-11-27 19:05:48

Zakładając że kolacją bedą chipsy i piwo, to nic.Równie dobrze można spytac co jest nie tak w pójsciu z kumplem do fryzjera.

przez ~saber,
    2009-11-28 02:46:45

Albo w pójściu z kumplem do łazienki Też za bardzo nie wiem nad czym można się tu rozwadniać. Myślę, że męska przyjaźń to rzecz najnormalniejsza w świecie.Może takie dziwne skojarzenia mają goście, którzy sami jej nie doświadczyli. Myślę, że to ważne żeby mieć kumpla z którym można pogadać o wszystkim i na którego zawsze można liczyć i vice versa oczywiście.

przez ~orangego,
    2009-12-24 23:49:46

Do takich przyjażni tylko mężczyżni są zdolni.Jak wszystko co dobre, jest rzadkie ale bywa...

przez ~psyho89,
    2009-12-25 02:18:06

CYTAT(karol007 @ Nov 27 2009, 12:32 PM)  ale również czytuję tę gazetę.Jestem starym czytelnikiem. Ale nawet jak byłem nowy to wiedzialem ze MH to NIE gazeta...Magazyn?

przez ~romeo18,
    2009-12-25 04:02:08

CYTAT(Waldemar @ Dec 25 2009, 2:11 AM) Jestem starym czytelnikiem. Ale nawet jak byłem nowy to wiedzialem ze MH to NIE gazeta...Magazyn?WalDuś czepiasz się cholera, a święta są czas no ... wyrozumiałości

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA