REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Instrument muzyczny w naszych rękach.
    przez ~pafii,
    2009-02-10 14:58:13

"Facet z gitarą to mój chłopak"- dumnie mówi Magda.Gość z gitarą zbiera spore punkty u płci przeciwnej. No to gramy, chłopaki, czy też nasz muzyczny świat kończy się na słuchaniu?

przez ~luki,
    2009-02-10 16:36:52

Na sluchaniu i spiewaniu. Nigdy nie ciagnelo mnie do grania na jakimkolwiek instrumencie.Luki

przez ~lucas,
    2009-02-11 00:27:09

Ja sobie zamierzam w niedalekiej przyszłości zakupić ukulele.

przez ~SoltyS,
    2009-02-11 17:02:17

Parę lat temu na lekcji muzyki w szkole babka nam dała możliwość zagrania na jej skrzypcach i ja się wyrwałem jako pierwszy ochotnik i zacząłem ,,grać'' albo prędzej wydawać dźwieki które ni cholery nie przypominały grania to aż dyrektorka przybiegła sprawdzić czy Pani Furman nic nie jest tego dnia;p Zawsze gralismy na fletach,ale i to mi kiepsko szlo;p A kilka miechów temu dorwałem się do gitary kumpla. Miałem problem z opanowaniem podstawowych bić,wiec uznałem,ze jednak nie mam żadnego ukrytego talentu związanego z muzyka i instrumentami;p

przez ~prochos,
    2009-02-11 22:21:52

eee. Jest tyle innych opcji, żeby zaimponować kobiecie, że bez gitary się obejdzie...oczywiście tej instrumentalnej ;D.

przez ~czytacz,
    2009-02-11 22:34:24

Kurcze, sam nie wiem, czy potrafilbym cos melodyjnego i z sensem zagrac Nigdy nie probowalem. Ale jak tak sobie mysle, to chcialbym zmierzyc sie z fortepianem - podoba mi sie szlachetne brzmienie tego instrumentu. Boje sie jednak, ze grajac swoimi powybijanymi przez lata gry w kosza palcami nie oczarowalbym nikogo

przez ~pafii,
    2009-02-11 23:27:06

\'Czytacz\' napisał(-a):Kurcze, sam nie wiem, czy potrafilbym cos melodyjnego i z sensem zagrac Nigdy nie probowalem. Ale jak tak sobie mysle, to chcialbym zmierzyc sie z fortepianem - podoba mi sie szlachetne brzmienie tego instrumentu. Boje sie jednak, ze grajac swoimi powybijanymi przez lata gry w kosza palcami nie oczarowalbym nikogo Fortepian i sensowna na nim gra to wyższa szkoła jazdy. Ćwiczenia tylko i wyłącznie od najmłodszych lat dają efekty poprawnego brzmienia. Powybijane paluchy mówisz. Fajny choc...więcej

przez ~lucas,
    2009-02-14 00:06:39

\'Pafii\' napisał(-a):Mieści się w kieszeni, a i palców nie potrzebujesz.A czym chcesz ją trzymać?

przez ~pafii,
    2009-02-14 20:02:50

\'Lucas\' napisał(-a):A czym chcesz ją trzymać?Jasne Lukas. Wybacz nieścisłości. Palce nie ogrywają tak zasadniczej roli w procesie gry, aczkolwiek dłońmi możemy modulować dźwięk. Tym samym powybijane palce nie są przeszkodą w opanowaniu tego instrumentu. Pzdr

przez ~lep1,
    2009-02-16 22:06:16

ja tak jak większość co do instrumentów to kiepsko ale na cymbałkach umiem kolędę zagrać

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA