REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

GOLARKA a jednorazówka
    przez ~nika,
    2013-06-25 23:13:27

Witajcie Panowie! Pewnie zdziwi was damska obecność na męskim forum... ale to jedyna droga do tego by dowiedzieć sie czegoś pożytecznego :) chciałabym kupić na prezent urodziniowy dla faceta  golarkę elektryczną :) jednak nie mam zielonego pojęcia na co mam zwrócić uwagę by była ona odpowiednia i dobra... nie mam zielonego pojęcia jak goli się takową golarką (bo o dziwno nigdy nie  stosowałam :P ) nie mam też pojęcia jaka jest i czy w ogole jest róznica miedzy golarką elektryczną a jednorazówką... pros...więcej

przez ~nika,
    2013-06-25 23:47:27

aaaa najbardziej co mnie zastanawia to jaka jest różnica w goleniu miedzy golarką z trzema zaokraglonymi główkami a jedna płaska :)

przez ~romantyk,
    2013-06-26 11:35:15

To zależy od zarostu faceta, jak ma bardzo twardy i gęsty to lepsza będzie wg mnie, jednorazówka np. Gillette Fusion Proglide, 5 ostrzy, pasek nawilżający. A jak ma słabszy zarost to golarka z trzeba zaokrąglonymi główkami powinna go zebrać. Ja miałem z jedną główką i w ogóle się nie sprawdziła u mnie, musiałem jeździć nią po twarzy, a i tak nie goliła dokładnie.

przez ~nika,
    2013-06-26 18:35:38

nie ma aż tak twardego :):)

przez ~jerzu,
    2013-06-26 23:54:37

Kup brzytwę lub klasyczną maszynkę na żyletki <3

przez ~nika,
    2013-06-27 01:20:59

hahahah :d może coś w tym jest;p skoro mężczyźni od wieków golili sie takimi rzeczami.. :) a teraz wymyślają jakieś nie wiadomo co...i aż trudno sie połapać w tym wszystkim;p;p

przez ~Leif,
    2013-06-27 01:23:40

Gdybym się miał golić gładko (czego obecnie nie robię) to bardzo ucieszyłbym się z takiego prezentu jak brzytwa - jest dużo lepsza od jednorazówek.

przez ~unbroken,
    2013-06-27 06:52:32

Tylko jest mały szkopuł. To proste urządzonko (brzytwa) trzeba umieć perfekcyjnie obsługiwać, ostrzyć. Nie każdy będzie z golenia chciał robić rytuał. 

przez ~Leif,
    2013-06-27 10:19:05

To prawda. Tylko niekażdy jest się w stanie gładko ogolić maszynką elektryczną, ja np nie, a po takiej próbie mam tylko zaczerwienioną skórę. Mi jednorazówki i wielorazówki dają lepsze efekty, a przypuszczam, że brzytwa dałaby lepsze efekty.

przez ~LilPeneros,
    2013-06-27 12:31:21

lepsza będzie wg mnie, jednorazówka np. Gillette Fusion Proglide, 5 ostrzy, pasek nawilżający.Gillette Fusion ProGlide, to maszynka manualna posiadająca możliwość wymiany wkładów z ostrzami, a zatem nie jest jednorazówką.Jest to maszynka manualna (ręczna, nieelektryczna) wielokrotnego użytku. Swoją drogą nie używałem nigdy typowej golarki elektrycznej do brody, a jedynie sporadycznie w czasach kiedy goliłem się raz w tygodniu strzygłem zarost na twarzy maszynką, którą normalnie się używa do strzyżenia włosó...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA