REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Facet i łzy
    przez ~Pafii,
    2009-02-04 17:39:03

Twardziele powiedzą - nigdy nie płaczę. Czy na pewno? Czy są takie chwile gdy twardziel wymięka? W jakich sytuacjach łza się w oku kręci? A może, jak to Muniek napisał "Chłopaki nie płaczą"?Sorry, dzisiaj się pobeczałem po stracie psa. Nie wiem, może to nie męskie?

przez ~luki,
    2009-02-04 17:42:03

Chlopaki nie rycza i nie robia tego tak czesto jak baby. Ale czasem placza, albo lza sie w oku zakreci... Jest o wiele wiecej i gorszych niemeskich zachowan. Na Twoim miejscu bym sie tym nie przejmowal.Luki

przez ~Pafii,
    2009-02-04 17:48:28

\'*Luki*\' napisał(-a):Chlopaki nie rycza i nie robia tego tak czesto jak baby. Ale czasem placza, albo lza sie w oku zakreci... Jest o wiele wiecej i gorszych niemeskich zachowan. Na Twoim miejscu bym sie tym nie przejmowal.LukiA widzisz Luki, łzy dopadają wszystkich, ale większość się chowa po kątach i udaje.Patrzyłem ja Federer płakał jak dziecko po meczu z Nadalem. Zupełnie zmieniłem zdanie o tym gościu. Polubiłem go. Jego zachowanie było naturalnym potwierdzeniem jego wrażliwości, bez względu na sytuację.

przez ~lep1,
    2009-02-04 18:09:15

C.Ronaldo też płakał jak przegrali LM co do straty psa mam owczarka niemieckiego od małego teraz będzie miał 2 lata tak się przywiązałem że jak bym ją stracił też bym zapłakał i pewnie nie tylko jeden dzień .

przez ~Pafii,
    2009-02-04 18:27:05

Owczarek n. to rasa, która pilnuje się, to zdyscyplinowany pies i rzadko wpada w dołek.Płaczący Ronaldo jest "gorącokrwistym" Portugalczykiem i to normalka, Federer już z innej gliny. A my?

przez ~saber,
    2009-02-04 18:35:38

Nie uważam, żeby łzy były niemęskie. Wszystko zależy od sytuacji i okoliczności. Swoimi czasy wykształciło się takie podejście, że płaczący facet jest niemęski, czy nawet taki nazbyt okazujący emocje facet jest niemęski. Z drugiej strony kobiety, chcą abyśmy byli romantyczni i najlepiej codziennie okazywali te emocje miłe i przyjemne w stosunku do nich. Jedno wyklucza trochę drugie, bo w życiu nie jest tylko kolorowo.Tak, że jak dla mnie łzy są ok, taki mam co prawda charakter, że często chowam w sobie różne emo...więcej

przez ~luki,
    2009-02-04 18:54:47

\'saber\' napisał(-a):Nie uważam, żeby łzy były niemęskie. Wszystko zależy od sytuacji i okoliczności. Swoimi czasy wykształciło się takie podejście, że płaczący facet jest niemęski, czy nawet taki nazbyt okazujący emocje facet jest niemęski. Z drugiej strony kobiety, chcą abyśmy byli romantyczni i najlepiej codziennie okazywali te emocje miłe i przyjemne w stosunku do nich. Jedno wyklucza trochę drugie, bo w życiu nie jest tylko kolorowo.Tak, że jak dla mnie łzy są ok, taki mam co prawda charakter, że często ch...więcej

przez ~whitechocolatte,
    2009-02-04 20:38:27

podobno ....tak mi się przypomniał cytat z jednej ksiązki " płacz przynosi tylko radość kiedy płaczemy w samotności" jest w tym troszke racji

przez ~lucas,
    2009-02-07 13:10:19

Płacz jest ludzki, a nie niemęski.

przez ~andrzej09,
    2009-03-22 00:03:05

Zabawne jest dla mnie martwienie się tego typu sprawami. Płacz to rzecz normalna i jeśli chcesz płakac to nie powstrzymuj się. Jedni sa wrażliwsi, drudzy mniej. To czy będziesz płakał czy nie to twoja sprawa i nie radze się czyms takim zamartwiać...Pozdrawiam

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA