REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Facet i jego auto marzeń
    przez ~pafii,
    2009-07-12 15:49:07

Jeszcze nie było tematu dotyczącego samochodu?Zdaję sobie sprawę z mnogości samochodów dostępnych na rynku, ale każdy ma swój typ. Nie musisz mieć tego auta, ale jest ono Twoim marzeniem. I nie mów mi, że samochody Cię nie kręcą. Mnie kręci Porsche Cayenne Turbo, pomimo tego, że jeszcze go nie posiadam.

przez ~czytacz,
    2009-07-12 16:10:42

Obrzydliwa profanacja marki Porsche, podobnie jak Porsche Panamera.Mi sie marzy Porsche 911, ale musze jeszcze troche kasy odlozyc

przez ~jacekg,
    2009-07-12 16:13:08

Moje marzenie samochodowe niedawno się spełniło.Była to przejażdżka za kierownicą Mercedes-a W126 SEC z silnikiem 5.0 L o mocy 252 KM.Podnieta przeogromna przez kilka godzin siedziałem z uśmiechem na twarzy i do nikogo się nie odzywałem. Nie znam się kompletnie na samochodach.Nie mam zielonego pojęcia jak są zbudowane ,a i o markach samochodów nie wiele wiem ,więc nowego marzenia nie posiadam.

przez ~pafii,
    2009-07-12 16:17:01

CYTAT(Czytacz @ Jul 12 2009, 15:03 PM) Obrzydliwa profanacja marki Porsche, podobnie jak Porsche Panamera.Mi sie marzy Porsche 911, ale musze jeszcze troche kasy odlozyc Nie sądzę Czytaczu, że to profanacja. To jest zdanie fanatyków sportowej linii porsche. Dzisiaj już nikt się nie czepia mercedesa i jego wersji samochodów terenowych.911 fajne autko dla dwojga z dobrym bajerem, ale sądzę, że dla Ciebie trochę przyciasne

przez ~luki,
    2009-07-12 17:04:26

OczywiscieASTON MARTIN DBS lub inny model, gdyz sa zblizone.Najbardziej lubie sportowe za wyglad i wlasciwosci jezdne. Taki samochod na weekend i na miasto.Natomiast do pracy potezny sedan np. Audi A8 nowy lub nowe BMW 7 seria.Poki co jezdze Oplem Tigra 97' i mam na codzien chociaz zalążek sportowego samochodu.Luki

przez ~brylant,
    2009-07-12 17:05:01

CYTAT(Pafii @ Jul 12 2009, 16:10 PM) Nie sądzę Czytaczu, że to profanacja. To jest zdanie fanatyków sportowej linii porsche. Dzisiaj już nikt się nie czepia mercedesa i jego wersji samochodów terenowych.911 fajne autko dla dwojga z dobrym bajerem, ale sądzę, że dla Ciebie trochę przyciasne Ja również uważam,że to nie tyle profanacja ale bezsens i głupota(produkcja i posiadanie tego auta),a wcale nie jestem fanatykiem 911,nawet średnio mi się podobają,ale napewno chętnie wszedł bym w posiadanie takiej ku...więcej

przez ~pafii,
    2009-07-12 17:16:03

CYTAT(brylant @ Jul 12 2009, 16:58 PM) Ja również uważam,że to nie tyle profanacja ale bezsens i głupota(produkcja i posiadanie tego auta),a wcale nie jestem fanatykiem 911,nawet średnio mi się podobają,ale napewno chętnie wszedł bym w posiadanie takiej kultowej 911! Poza tym mercedesy terenowe są świetne i równie kultowe co sedanymoje marzenie mieć :-Labgorbini(np. gallardo kabrio)-Hummer-jakaś limuzynka np lexus bądź mercedes CLS-robi wrażenie Otworzyłem temat po to, aby każdy mógł wypowiedzieć s...więcej

przez ~sven,
    2009-07-12 17:17:47

Moje marzenie - posiadanie albo P911, a bardziej realne Subaru Impreza niebieska ze złotymi felgami;) Ale w wersji sprzed kilku lat;) I Seat Leon Cupra. Styknie.P911 nie jest już autem nieosiągalnym, szczególnie starsze.Wyrosłem z marzeń o Gallargo czy innych potworów.EDIT - no i chciałbym mieć jeszcze zadbanego Garbusa i Golfa I. Tak bardziej w ramach fascynacji autami tamtych czasów.

przez ~brylant,
    2009-07-12 17:19:36

Nie krytykuje Cię ,sory jeśli tak to wygląda,zresztą kto jak kto ale Ty raczej się tym nie przejmujeco ma moja praca do gustu-poprostu jak widze kogoś za kierownicą tej piekielnie drogiej bryki sobie myśle,ale osioł i tyle ,a temat bardzo fajnyzresztą rekordy sprzedarzy???to się kupy nie trzyma....

przez ~pafii,
    2009-07-12 17:24:33

CYTAT(sven @ Jul 12 2009, 17:10 PM) Moje marzenie - posiadanie albo P911, a bardziej realne Subaru Impreza niebieska ze złotymi felgami;) Ale w wersji sprzed kilku lat;) I Seat Leon Cupra. Styknie.P911 nie jest już autem nieosiągalnym, szczególnie starsze.Wyrosłem z marzeń o Gallargo czy innych potworów.O, coś nas łączy. Znajomy miał śliczną Imprezę na sprzedaż. Kiedy chciałbyś to kupić sven i ile kasy na to przeznaczyć?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA