REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Dziewczyna i samochód
    przez ~messah,
    2015-02-09 17:00:24

Cześć. Wiem, że to forum dla panów :) i to mnie skusiło żeby się tutaj zarejestrować. Ostatnio tak sobie myślałam na pewien temat jednak sama nie znalazłam odpowiedzi więc stwierdziłam, że może Wy mi pomożecie bo tutaj chodzi o męski punkt widzenia. Ok, do rzeczy. Więc pytanie brzmi: Co panowie myślicie o kobietach, które robią coś przy swoich samochodach?  Ja wychodzę z założenia, że skoro posiadam samochód to powinnam przy nim jakieś najprostsze rzeczy umieć zrobić. Wymiana żarówek, sprawdzenie oleju, dol...więcej

przez ~vaceero,
    2015-02-09 21:45:52

Po prostu jesteś zaradną kobietą.  Nie uważam, żeby to sprawiało, że jesteś mało kobieca. :)

przez ~ediwonder,
    2015-02-13 11:16:59

To znaczy, że jesteś zaradna, inteligentna i nie myślisz przesadnie o kieckach i ewentualnych tipsach. Kobieta powinna być kobieca, ale i normalna. Tak trzymaj! :D

przez ~janNowak,
    2015-02-16 13:54:51

powiem tak, ja nie znam sie na samochodach kompletnie, nie mam nawet prawa jazdy,nie czuje sie przez to mniej meski :) raz zmieniałem koło kolezance, ale musialem najpierw sprawdzic na jutubie co i jak ;) najlepszym srodkiem lokomocji jest dla mnie rower i to mi wystarcza, na wakacje latam samolotem albo pociagami. Samochod nie jest tylko domeną mezczyzn, jeśli masz swój to dobrze jest sie na nim chociaz troche znac:)

przez ~RobertEM,
    2015-11-03 15:54:50

Cześć. Wiem, że to forum dla panów :) i to mnie skusiło żeby się tutaj zarejestrować. Ostatnio tak sobie myślałam na pewien temat jednak sama nie znalazłam odpowiedzi więc stwierdziłam, że może Wy mi pomożecie bo tutaj chodzi o męski punkt widzenia. Ok, do rzeczy. Więc pytanie brzmi: Co panowie myślicie o kobietach, które robią coś przy swoich samochodach?  Ja wychodzę z założenia, że skoro posiadam samochód to powinnam przy nim jakieś najprostsze rzeczy umieć zrobić. Wymiana żarówek, sprawdzenie oleju, dol...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA