[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Depilacja torsu
    przez ~bonobo,
    2012-04-12 17:36:07

witajcie,chciałbym poddać się depilacji laserowe klatki piersiowej,czy ktoś z was już to robił? ilu takim zabiegom trzeba się poddać, czy wystarczy tylko jeden?jak się do tego przygotować?

przez ~unplugged,
    2012-04-12 18:15:16

Na wszystkie te pytania odpowie ci wujek google albo pani kosmetyczka.

przez ~szy1sw,
    2012-04-12 20:36:13

Nie wieże że tu nikt nie depiluje klaty/brzucha, w mojej klasie jest to nawet częste(jest nawet przypadek co goli nogi ale to już przypadek). Co do tematu kiedyś czytałem o laserowej depilacji twarzy to wyszło na to że zabieg trzeba parę razy powtórzyć(łącznie 3-6razy chyba), więc z klatą raczej podobnie

przez ~romeo18,
    2012-04-13 19:12:44

Kiedyś odpowiadałem na podobne pytanie. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji, koloru włosa, gęstości owłosienia, lasera itp.Ja wole depilacje woskiem bo jak będę chciał mieć włosy to po prostu przestanę się depilować, nie będę w tak młodym wieku podejmował tak brzemiennych w skutkach decyzji. A laski lubią [u]zadbane[/u] włosy na klacie i innych częściach ciała

przez ~szy1sw,
    2012-04-13 23:05:25

Toy jakie to uczucie depilacja się woskiem? Bo jak dla mnie włosy są tam strasznie wrażliwie i je tak wyrywać brrrr boli mnie na samą myśl

przez ~currahee,
    2012-04-13 23:09:14

Im częściej golisz to wyrastają gęstsze i twardsze włoski dlatego ja nie mam zamierzam golić nóg, klaty jak mi jakieś babko nawet powie, że mam to zrobić bo się rozstaniemy to się rozstanę bo jest wiele innych, które może nie to, że lubią ale im to nie przeszkadza.

przez ~romeo18,
    2012-04-13 23:24:17

To taki stary mit, że nie wierzę, że jeszcze ktoś w to wierzy Albo że wyrastają dłuższe takie bzdury to między mity i bajki włożyć

przez ~szy1sw,
    2012-04-14 08:30:42

To akurat że są twardsze po goleniu(zwyczajną maszynką) to jest prawda(można zaobserwować po zaroście twarzy). Ale depilacja woskiem/depilatorem powoduje osłabienie owłosienia na ciele

przez ~qqs112,
    2012-04-16 14:01:12

\'Szymi\' napisał(-a):To akurat że są twardsze po goleniu(zwyczajną maszynką) to jest prawda(można zaobserwować po zaroście twarzy). Ale depilacja woskiem/depilatorem powoduje osłabienie owłosienia na cieleWłosy nie robią się mocniejsze czy twardsze od golenia zwykłą maszynką. Po goleniu końcówka włosa jest ścięta przez co sprawia wrażenie "twardszej". W miarę zapuszczania zarostu włos robie się "miększy" bo dłuższy Samo golenie nie ma wpływu na "twardość" włosa

przez ~tomek87,
    2012-04-16 14:49:42

\'qqs\' napisał(-a):Włosy nie robią się mocniejsze czy twardsze od golenia zwykłą maszynką. Po goleniu końcówka włosa jest ścięta przez co sprawia wrażenie "twardszej". W miarę zapuszczania zarostu włos robie się "miększy" bo dłuższy Samo golenie nie ma wpływu na "twardość" włosa To prawda. Jest to tylko złudzenie twardszego zarostu związane z samą końcówką.Co do klaty, to i ja nie dałbym pozbawić się owłosienia, które powoli mi tam wyrasta. Stosunkowo długo nie miałem wiele włoskó...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij