REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Czy dbacie o swoje auto?
    przez ~dragonz,
    2011-10-01 16:13:53

Mamy temat o wymarzonych autach, a czy dbacie o swoje aktualne samochody?Z czego korzystanie by wyglądały jako tako? Wosk? Szampon? Czy może płyn do mycia naczyń i kranówa? ;-)

przez ~hiim,
    2011-10-01 23:15:55

Niedawno samochód zmieniłem, więc dbam dwukrotnie. Szampon + Wosk + Woda mineralna z biedronki

przez ~pacjent,
    2011-10-02 01:38:32

Jak nie, jak tak. Szampon + kranówa, szczegółowe mycie, woskowanie, a najwięcej czasu poświęcam na środek- odkurzanie + nabłyszczanie tapicerki to moje ulubione czynności. Mycie samochodu to 3-4 godziny wyjęte z życiorysu w moim wypadku, ale przejażdżka w świeżo oporządzonej gablocie jest bezcenna.

przez ~dragonz,
    2011-10-02 11:02:33

Szampon + kranówa to nie jest najlepsze połączenie. Możesz sobie auto uszkodzić ;-)A jeśli wosk to jaki? Zależy mi, żeby przynosiło to fajny efekt. Super, gdyby wosk potrafił wytrzymać te kilka miesięcy na aucie ;-)

przez ~pacjent,
    2011-10-02 12:08:04

\'dragonz\' napisał(-a):Szampon + kranówa to nie jest najlepsze połączenie. Możesz sobie auto uszkodzić ;-)A jeśli wosk to jaki? Zależy mi, żeby przynosiło to fajny efekt. Super, gdyby wosk potrafił wytrzymać te kilka miesięcy na aucie ;-)Jeśli chodzi Ci o chlor i inne chemikalia w wodzie to mnie to nie dotyczy, mam wodę bez konserwantów prosto z górskiego źródła. TURTLE WAX COLOR MAGIC w zestawie z kredką do maskowania drobnych rysek. Szczegółowe informacje o dbaniu o samochód znajdziesz na forum , są tam informacje o środkach do pielęgnacji, a także galerie jak ludzie dbają o swoje wozidła.

przez ~dragonz,
    2011-10-04 18:34:32

Dzięki chętnie poczytam, ale czekam również na komentarze od was. Czy kosmetyki samochodowe lepiej jest kupować w necie czy gdzie na mieście? Jakie marki są najbardziej cenione? Na forach często piszą o Dodo Juice, Monster Shine, Kester...

przez ~cysiek111,
    2011-10-05 08:39:28

Poniżej link który chyba powinien wszystko wszystkim wyjaśnić co do dbania o auto

przez ~dragonz,
    2011-10-05 18:58:10

Już podawał go przedmówca ;-) Byłem, widziałem i zerkałem, ale tam głównie piszą ludzie mega obyci z tematem. Ja chciałbym się dowiedzieć nieco więcej na temat pielęgnacji auta od osób z niewiele wyższym doświadczeniem ode mnie ;-)

przez ~sebastian21,
    2012-01-04 12:38:26

nie dbam. raz na miesiąc umyje i wyjmę wszystkie puste puszki po redbulu i inne śmieci które latają po całym samochodzie. jeżdżę bez tylnego światła już 2 miesiące i tydzień bez przedniego. a na tylnej kanapie są jeszcze ślady gipsu z przed miesiąca kiedy brat złamał noge

przez ~hubert89,
    2012-01-04 13:05:38

Gorzej z dbaniem zimą, bo stoi na dworze. Ale odkurzam w środku, używam też plak do plastików i kokpitu, myję szamponem z woskiem. na wiosnę kupuję pastę tempo i woskuję auto.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA