Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Co myślicie o e-papierosach?
    przez ~ufol,
    2011-12-22 21:53:52

Ja rzuciłem palenie metodą silnej woli. Myślę, że lepszej nie znajdziesz, chociaż sądząc po pytaniu w Twoim poście widzę, że nie jesteś zdecydowany na rzucenie palenia.

przez ~walker92,
    2011-12-22 22:20:29

Kiedyś miałem okazje bawić się takim czymś, z tym że jak już rzuciłem.Zakręciło mi się w głowie - więc działa ;]Nie widziałem nigdy gościa z e-papierosem.

przez ~venso,
    2011-12-22 23:12:56

e-papieros jest dla ciot !Nie no żartuję wg mnie to jak wstrzykiwać sobie wódkę w żołądek... nie wiem jaki sens, przecież cały sens w rytuale palenia, smak i zapach tytoniu. Już lepiej wydać na plastry.

przez ~Brylant,
    2011-12-23 06:53:57

jedną z rzeczy których najbardziej nienawidzę są papierosy i ich smród -zatem jestem jak najbardziej za jesli chodzi o epapierosy.

przez ~gigan91,
    2011-12-24 12:20:15

Uważam że jak na aktora takiej klasy to grając w tej reklamie upadł w wielu oczach.No chyba ze naprawde lubi palić !

przez ~Brylant,
    2011-12-24 13:17:19

chryste panie jak on wygląda- jak stary dziad...nigdy go nie lubiłem, IMO słaby aktor, a wygląda jak by stał nad grobema reklama nawet nawet, wole e papierosy aniżeli zwykłe..

przez ~pacjent,
    2011-12-24 13:44:32

Wygląda jak Ludwiczek, grubiutki i ze szparą między zębami- trochę się zapuścił, pewnie przez te e-papierochy.

przez ~gigan91,
    2011-12-24 14:35:41

Wnoszę poprawkę, "reżysera takiej klasy" a nie aktora bo aktorem to faktycznie jest kiepskim ale co do reżyserii to nie mogę się zgodzić. Poranek kojota? Chłopaki nie płaczą? E=mc2 ? Stary , tytuły mówią same za siebie.

przez ~Brylant,
    2011-12-24 17:25:07

\'Gigan91\' napisał(-a):Wnoszę poprawkę, "reżysera takiej klasy" a nie aktora bo aktorem to faktycznie jest kiepskim ale co do reżyserii to nie mogę się zgodzić. Poranek kojota? Chłopaki nie płaczą? E=mc2 ? Stary , tytuły mówią same za siebie.wybacz-zapędziłem sie- "chłopaki nie płaczą " i "poranek kojota" faktycznie kultowe i świetne filmy..BTW. e papierosy są chyba przyszłościowym biznesem..

przez ~sakii,
    2011-12-25 00:26:08

na pytanie z tytułu tematu odpowiem inaczej: co sądzicie o życiu pierowtniaków i bakterii gram ujemnych na planecie wenus? Ano nic nie sądzicie, bo nie macie żadnej wiedzy w tym temacie. I dokłdnie to samo jest z epapierosami. Wiemy o nich tyle, co pitolą w marketingowym bełkobie producenci. Że to tylko nikotyna i glikol. Ale nikt tego nie zbadał, nie ma wieloletnich badń jak przyjmowanie glikolu i nikotyny (o ile rzeczywiście to tylko to) w postaci podgrzanej i wziewnej działa. Żeby to wiedzieć, potrzebne byłyby wieloletnie badania na dużej populacji.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA