REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Co Cię wk***ia...?
    przez ~detoks,
    2016-02-18 21:30:11

Te pisowskie scierwa, od zawsze. Jak porzadza sie tu przez dekade, zamienia ten kraj w nastepna Koreje Polnocna, psiakrew.-----I ci durni ludzie.

przez ~Adventures,
    2016-02-21 22:34:44

-Mandaty i pkt karne,-opłaty,-jak się kończy alkohol,-stan na 2 dzień po alkoholu,-aparat państwowy,-rodzina,-jak się komuś nie chce gotować,a podsłuchuje rozmowy telefoniczne,-jak poprawia i czepia się słówek,

przez ~Majlooo,
    2016-03-01 13:46:54

Najbardziej, to irytują mnie ludzie. Zachowanie. Jak widze frajerów co się wożą jak nie wiadomo kto, to mnie ściska. Tym bardziej jak to suchoklatesy w dresach. Czasami myślę, ze jestem dziwny,jak wyrzutek, bo ponad pieniądz i inne dobra cenie szczerość i bycie słownym. W dzisiejszych czasach nic nie jest w stanie mnie zdziwic....niestety.

przez ~Pawko26,
    2016-03-04 12:03:35

Zdecydowanie zawistni oraz fałszywi ludzie, nieszanujące się dziewczyny, idioci którzy myślą, że wszystko wiedzą najlepiej, a naprawdę...są idiotami.Oprócz tego to żałosna muzyka disco polo, polityka naszego kraju, czepianie się niektórych ludzi o totalne pierdoły.

przez ~Pinker,
    2016-04-01 01:49:07

Irytuje mnie brak karmy dla osób, którzy chodzą po nocach, nawalając w co się da i śpiewając, nie dając ludziom spać. Również niepokojące jest dla mnie demotywowanie ze strony rodziny jej młodych członków, którzy chcą coś osiągnąć nowymi drogami - słowami, które wyrażają tylko ignorancje i przekonanie wzięte na podstawie dawnego i nie aktualnego już światopoglądu. 

przez ~Adventures,
    2016-07-18 14:41:09

\"Pod Balkon mój przybył sobie gołąbek,może rzuciłby coś na ząbek?Tak myśląc chleb podałem,on lekko spłoszony,niezbyt napalony,delikatnie podchodził...lecz cóż to!Na Horyzoncie wrona,ona go nie pokona.. :OChlebek mu podjebać chciała,ich brygada cała się zleciała,SPIER.... !!!mówię...Wrony i Kawki cwane-inteligentne czarne,rozumieją jak do Nich mówisz w każdym języku,Oddaliły się....Przyleciał taki mały brązowy-chyba wróbelek...Zaj.... okruszki i poszedł,Morał z tej bajki krótki:Jak jest promocja to korzysta...więcej

przez ~Adventures,
    2016-07-18 14:56:06

A teraz przyleciały Szpaki, pewnie szukają Draki, A wiatrówki nie mam, Soplicy wiśniowej też nie mam... :(

przez ~Przemek1991,
    2016-07-19 12:53:45

Powiatowy Urząd Pracy, do którego musiałem się dziś udać. Banda debili bez zielonego pojęcia o swej robocie, biurokracja i totalny brak organizacji... Noo, ulżyło mi :D

przez ~jugger,
    2016-07-20 08:46:26

Nie bardzo rozumiem skad te bulwersy, Urzad Pracy jak sama nazwa wskazuje jest po to zeby dac prace ludziom, ktorzy sa tam zatrudnieni.

przez ~Adventures,
    2016-07-20 10:04:43

Nie bardzo rozumiem skad te bulwersy, Urzad Pracy jak sama nazwa wskazuje jest po to zeby dac prace ludziom, ktorzy sa tam zatrudnieni. A jak nawet przyjdziesz z papierami,że Gimnazjum skończyłeś,żeby mieć ubezpieczenie(a nie pracę) to ani ubezpieczenia-a ja mówię że nie chcę pracy.Może trzeba było przyjść w dresie z piwskiem i podbitym okiem,albo w koszulce Justina Bibera czy coś to by uwierzyli w to Gimnazjum :P

• ODPOWIEDZ +
1 ... 44 45 46
STRONA 46 z 46
REKLAMA