REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Co Cię wk***ia...?
    przez ~hustla,
    2011-02-14 03:34:06

Ja sam wk*rwiam sie na siebie samego. Pozer, hipokryta, szuja, meda, slabelusz, ograniczony umyslowo, niesprawny fizycznie, zacofany, analfabeta, zboczeniec, narcyz, napinacz, facet przechodzacy na czerwonym, samolub, sknera, cwaniak internetowy, pustak, to ze mna zdradza Cie twoja kobieta,.. Jestemlustrem!

przez ~alek,
    2011-02-14 13:08:06

Aj co wy pieprzycie Najlepsze jest to że ostatnio przeglądając profile na facebooku zauważyłem maseee sentencji typu "carpe diem" itp. Wszystko było by ok jeśli nie znałbym tych osób pomyślał bym że fajnie, żyją pełnią życia. A co się okazuje? p*****lą na lewo i prawo jakie życie jest złe, faceci są bee, oblewają się błotkiem cierpienia . To jest dopiero wk***iające . Hustla wypisz wymaluj dobry człowiek

przez ~kama,
    2011-02-14 14:00:26

Irytują mnie ludzie którzy znają się na wszystkim. Tacy spece od wszystkiego. Szkoda tylko że większość tematów zgłębili dotykając klawiszy w kompie. Denerwuje mnie jeszcze kilka zachowań takich jak krzyczenie zamiast mówienia. Śledzenie i próba kontrolowania tego co robi inna osoba. Niszczenie znaków, elewacji, wind....

przez ~jacekg,
    2011-02-23 23:21:44

-Psie gówna na trawnikachPies Jacka.G : A mnie wk***ia, że zamiast zapierdalać po chodniku( z tego co pamiętam stworzyliście je właśnie po to by nie chodzić po trawnikach ) chodzicie po trawnikach. Zaj**aliście nam łąki, doliny, lasy i jeszcze chcecie nam zabrać miejsce do wysrania się ! Wy zachłanne ludzkie mędy !

przez ~Brylant,
    2011-02-24 07:04:08

Psie Jacka.G:a czy my sramy na chodnikach?!??No właśnie....!chyba nikt nie lubi chodzić po odchodach ...weź przykład z kota/sraj gdzie chcesz, ale niech Twój pan to zabierze do śmietnika.

przez ~jacekg,
    2011-02-24 13:14:35

\'Brylant\' napisał(-a):Psie Jacka.G:a czy my sramy na chodnikach?!??No właśnie....!chyba nikt nie lubi chodzić po odchodach ...weź przykład z kota/sraj gdzie chcesz, ale niech Twój pan to zabierze do śmietnika.Pies Jacka.G : Nie pamiętam, by Twoi przodkowie sprzątali swoje gówna. Srali gdzie popadnie, a My zwierzęta nie kazaliśmy im sprzątać.Gdybyście nie nastawiali tych bloków jeden o bok drugiego to prawdopodobieństwo wstąpienie w gnój byłoby dużo mniejsze.Było nam zrobić łąki pomiędzy blokami, gdzie moglibyśmy tam legalnie srać. weź przykład z kota/Kot nie znaczy swojego terenu.

przez ~ksin,
    2011-02-24 13:28:37

\'Jacek.G\' napisał(-a):Kot nie znaczy swojego terenu.A pies znaczy swój teran moczem a nie gównem, przecież nikt nie karze sprzątać psich sików.

przez ~jacekg,
    2011-02-24 13:52:49

\'Ksin\' napisał(-a):A pies znaczy swój teran moczem a nie gównem, przecież nikt nie karze sprzątać psich sików.Pies Jacka.G :Racja, mój błąd.

przez ~hustla,
    2011-02-24 14:10:01

Ksin: Już planuje się jak zmniejszyć ilość minerałów i kwasoty w glebie, za kilka lat właściciele zwierzaków będą biegać z kubełkami na mocz i zbierać gdy ich pupilek będzie "znaczyć teren".Pies Jacek.G: Jak się wabisz? A nie wkurza Cie zanieczyszczenie powietrza lub nakaz chodzenia w kagańcu i na smyczy?A mnie wkurzają lampy u sufitu jak podczas pracy "bzzzzzzzzzzyczą". Jak pracuje to przez 8-10h musze to czasem znosić. A jak wracam do domu to dalej mi w głowie "bzzzzzzzzzzzzyczy"

przez ~hubii,
    2011-02-24 14:39:36

Psim gównom mówimy nie Mnie wk**wia:1. Jak na 4 treningu ciagle nie moge wycisnąć więcej, chociaż o 0,5 kg2. Pan policjant za krzakiem z radarem3. Szef... ktory nie ma pojecia co robi i twierdzi że robi to dobrze.

• ODPOWIEDZ +
1 ... 3 4 5 ... 46
STRONA 4 z 46
REKLAMA