REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Co Cię wk***ia...?
    przez ~wujas,
    2011-01-29 15:54:01

-Oszustwa, kłamstwa i zatajanie pewnych spraw-Gdy ja komuś pomagam, a później on mnie zlewa-Ludzie na których nie mogę liczyć-Frajerstwo i pozerka-Koksy i dresiarze-Gdy ktoś nie potrafi jeździć i tamuje ruch-Dziury na drogach-Gdy ktoś jeździ na długich światłach i mnie razi-Wiejski tuning-Chłopcy, którzy myślą, że są dobrymi kierowcami, bo na obwodnicy jechali 180km/h <ściana>-Ludzie, którzy jeżdżą lewym pasem, gdy prawy jest wolny - blokują mi przejazd-Gdy muszę komuś zwracać uwagę sygnałami świetlnymi, b...więcej

przez ~maduerski,
    2011-01-29 19:40:42

- Dwulicowość- Osoby które mają marne problemy ,a użalają się nad sobą jak by im świat rypał się na łeb- Pokolenie "JP" bez szacunku do starszych- Polityka Polska- Brak kultury u młodzieży- i cwaniactwo [yt]Vh576-HBzos[/yt]

przez ~silver,
    2011-01-29 19:51:59

A mnie wku***ł Brylant bo dał temat over 18, ale moze to i zaleta bo jeszcze jako dziecko nie musze sie wku***ać tak bardzo:D

przez ~swiety,
    2011-01-29 20:34:18

Co mnie wk....? Wiele rzeczy ale najbardziej to że sam sobie skopałem życie,politycy myślący o sobieludzie nieomylni ze swymi wyrokami na mój temat mimo że cale g....mnie znajągłupie seriale bez początku i końcabieda w mym regioniewiatr w oczy który wiejebezmyślne karki i głupie kobietyjest tego setki ale po co o tym mówić nie lepiej olać i robić swoje?

przez ~michutentyp,
    2011-01-30 01:04:27

A więc... wk***ia mnie:- Łódzkie MPK,- Sesja i kilka egzaminów/zaliczeń jednego dnia,- PiS,- To, że Polska roztrząsa sprawy przeszłości, zamiast patrzeć w przyszłość,- Moje lenistwo,- Cwaniactwo,- Ludzie, którzy ledwo odebrali prawko i twierdzą, że są mistrzami kierownicy, a później owijają samochód wokół pierwszego drzewa,- "Mistrzowie prostej",- Bananowcy -> bogaci leserzy, którzy potrafią tylko brać pieniądze od rodziców nie dając nic od siebie- Wysokie ceny/niskie zarobki,- Tępe laski, które szukają księcia z bajki, a same sobą nic nie reprezentują.

przez ~shaman72,
    2011-01-30 01:17:11

...Brak możliwości bycia nieśmiertelnym...

przez ~yszty,
    2011-01-30 12:51:29

- To, że ktoś nie zna się na polityce zabiera w tym głos- skner- ciot- ośób które niszczą czyjąś pracę- cip na drodze- tusk- komuniści- jak idioci nosza koszulke z che gueavera a nawet nie widza kim był- geje- bezmózgi- jak ktos jest cwaniakiem w internecie

przez ~ufol,
    2011-02-06 13:56:03

Co mnie wk****a:- wpieprzanie się w cudze sprawy- brak empatii, szacunku do czyjejś decyzji- egoizm- nieróbstwo- wmawianie ludziom że są gorsi lub się na czymś nie znają (np. polityka, prowadzenie wozu itd.)- gadanie typu "tym zabrać to a tamtym jeszcze co innego"- przemądrzałość - cwaniactwoP.S. Wymarzony debiut:)

przez ~szykana21,
    2011-02-06 22:28:25

-Irytują mnie ludzie, których łatwo zdenerwować, którzy wkurzają się na rzeczy które mają znikomy wpływ na ich życie np. PiS. Nie rozumiem, jak można być zdenerwowanym z powodu sytuacji politycznej w kraju. Gdyby jak w Belgii groził nam rozpad i kilka miesięcy bez rządu to pewnie co niektórzy popełniliby samobójstwo.-Irytują mnie ludzie, którzy są skorzy do osądzania innych. Wiecie, tacy którzy z góry wiedzą który znajomy jest pusty, sami zaś są szczytem głębi i inteligencji. Przydałoby im się lustro intelektu, ...więcej

przez ~bernardhopkins,
    2011-02-13 23:34:33

ale sie wk***ilem.mialem zaliczenie z anatomii,nic sie nie uczylem,nic k***a no,poszedlem z bomby.na egzaminie smialem sie do kartki i patrzylem na wszystkich dookola.mialem 50 pytan i wszystko strzelalem.zaliczalo 25 a ja k***a mialem 22.zabraklo 3 dobrych strzalow ,niby poszedlem na luzie ale teraz do mnie dotarlo ze mialem pecha,ale sie wk***ilem!!!!

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 46
STRONA 3 z 46
REKLAMA