REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Co Cię wk***ia...?
    przez ~donJAZYResko,
    2011-01-29 11:32:33

- Politycy, głównie Kaczyński i PiS (+ bonusowo fanatycy Kościoła i PiS'u).- Medialne gęby: Anna Popek, Marzena Rogalska, Edzia Górniak i Tede (Powtórki filmów i programów z sezonu na sezon)- Eksperci od żywienia i sportu z brakiem pojęcia, wylewający te bzdury w programach telewizyjnym i gazetach po ~1,50zł.- Napinacze internetowi co czegoś nie wiedzą, a święcie w to wierzą i próbują weprzeć głupotę innym.- Ogólnie koniec jesieni i zima- To, że coraz więcej ludzi siedzi przed kompami.- Hejterzy / Xeroboy&#...więcej

przez ~romantyk,
    2011-01-29 11:33:42

-wkur**a mnie to, gdy wyprzedzę samochód i jestem na lewym pasie to ktoś wyjeżdżający z bocznej uliczki w tym momencie specjalnie wyjeżdża i jedzie te 30 km/h żebym też musiał zwolnić!!!-wkur**ają mnie ludzie, którzy płaczą, że nie mają na nic kasy, a na niemalże codzienne chlanie i palenie i niezdrowe i drogie żarcie skądś mają kasę,- irytuje mnie moje miasto, że ma tak mało rozrywek(pokrywa się to z czyimś postem) ale tak jest,- wkur**wiają mnie zachodnie ceny w polskich sklepach przy polskich zaro...więcej

przez ~currahee,
    2011-01-29 11:49:37

-Pis i jego fanatycy-Smoleńsk-Teorie o zamachu-To, że w Łodzi jest taki burdel i nie ma nadziei na lepszą przyszłość-Widzew nie będzie miał stadionu w tym roku-Atlas Arena za 300 mln zł-3 egzaminy w tym tygodniu-Rosnące ceny, które osiągną apogeum na wiosnę-Medialne trutnie, Rusiny, Sochy, Muchy, Herbusiowe, które nie znają się na niczym a brylują wszędzie udając tych kim nie są.-

przez ~raziuu,
    2011-01-29 12:07:52

-pogoda-problemowi ludzie-dresy- (czyt. cwaniaczki jadący na mecie i innych anabolikach, którzy się wożą po mieście w grupach i mają ochotę wpi...ić pojedynczym wątłym, młodszym kolesiom.)-nauczycielki od chemii i fizyki w mojej szkole-dwulicowość-hipokryzja-i to jak próbuję pomóc kumplowi w jego problemie a on mnie olewa i dalej się użala.-tępactwo-antyateiści

przez ~marcel17,
    2011-01-29 12:16:40

Moja lista :- Wk****a mnie to że Barcelona gra lepiej niż Real madryt- W******ją mnie głupie blondynki które myślą że są fajne- Wku***a mnie ciągłe pierd*****e o 100 - dniówce-Cały PIS i w szczególności Jarosław-Dziury w Polskich drogach-Docinki sezonowców Barcelony po wygranej 5:0 grrrrr-Wkur****ą mnie również 14 letnie napalone dziewczynki

przez ~eist,
    2011-01-29 12:20:28

Głupie tematy na forum Men's Health

przez ~xavi,
    2011-01-29 13:05:16

\'marcel17\' napisał(-a):Moja lista :- Wk****a mnie to że Barcelona gra lepiej niż Real madrytNiestety to jeszcze bardzo długo będzie Cię wk***iać.\'marcel17\' napisał(-a):-Docinki sezonowców Barcelony po wygranej 5:0 grrrrrA mnie wk***ia gadanie o sezonowcach, zazwyczaj prowadzone przez sezonowców.Prawdziwi kibice mają to w dupie.

przez ~saber,
    2011-01-29 14:17:30

- Głupota i tępota ludzka (która nie ma granic)- Cwaniactwo- Mendzenie- Korki- Mówienie w mediach o tym samym do wyrzygania przez tydzień albo i lepiej w niektórych przypadkach- Rosnące ceny wachy- Polska polityka (te całe szopki o niczym i g*wno warte)- Gówniany samochód (który mam nadzieję, szybciej niż później zmienić)- Kiedy za dużo się na mnie zwala i nie wiem w co ręce włożyći inne pieprzoty

przez ~tomson91,
    2011-01-29 15:17:45

Dobry i porządny temat -brak u ludzi empatii-ludzka nietolerancja-politycy-Kościół-kłamstwo i dwulicowości-brak samodzielnego myślenia i życie według czyiś zasad-pozerstwo-"Zbyt wielu ludzi wydaje pieniądze, których nie zarobili, na rzeczy, których nie potrzebują, by zaimponować tym, których nie lubią"-cwaniactwo w internecie i udawanie kozaka w świecie wirtualnym-uzależnienia od NK-ludzka głupota

przez ~alek,
    2011-01-29 15:33:19

- przejmowanie się pierdołami - zrzucanie odpowiedzialności na innych- stereotypy- brak uśmiechu na co dzień u nas ludziW sumie to chyba tylko tyle Mieć dystans do świata i życie będzie fajniejsze.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 46
STRONA 2 z 46
REKLAMA