REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Co Cię wk***ia...?
    przez ~Brylant,
    2011-01-29 00:07:46

[color=\"#FF0000\"]Jak w temacie- tutaj można wyładować frustrację czy też podzielić się ze światem tym co nas np. lekko denerwuje, ale także strasznie wk***ia zacznę od siebie(na tyle ile teraz pamiętam)...Wkurjwia mnie:-kłamstwo-jeśli nie masz ważnego powodu i kłamiesz dla mnie nie istniejesz...-jako, że jestem kierowcą to strasznie mnie wkiurwiają lamerzy/pozerzy jeżdżący na przeciwmgielnych gdy warunki na drodze tego nie wymagają...zasrańcy rażą innych kierowców gdy światła te nie oświetlają drogi, czyli n...więcej

przez ~hiim,
    2011-01-29 00:51:17

" mnie:-Pogoda -Wszechobecne reklamy, bannery, ulotki porozpierdalane pod nogami w windzie.-Dziury, koleiny, cyce, wyboje, na drogach, kierowcy za mną którzy na nich podskakują i świecą mi po oczach-Frajerzy którzy zamiast ruszać po zmianie na zielone robią nie wiadomo co jeszcze przez 10 sekund -Budowlańcy/drogowcy których jest >10 z czego zawsze tylko jeden pracuje a reszta łazi w kółko i udaje że coś robi -Korki na warszawskiej w Katowicach (tragedia)-Psie gówna na trawnikach-'Synusiowie tatusiów&...więcej

przez ~bernardhopkins,
    2011-01-29 01:13:13

a wiec znowu mam sie wyplakac publicznie?no dobrze......-sesja mnie wk***ia,wk***ia mnie to ze musze sie uczyc,mimo ze nie sram czasem-wk***ia mnie brak wolnego czasu bo kazdy dzien spedzam albo w pracy,ktora rowniez mnie nieziemsko wk***ia,albo w szkole-wk***ia mnie to ze nikt nie chce mi zaproponowac kierowniczego stanowska za >10k -wk***ia mnie to ze przez prace i szkole nie moge zrobic j**anego kursu instruktora fitness,dzieki temu zmienilbym prace i robil cos co mnei interesuje,czerpalbym z tego korzysci...więcej

przez ~shyguy,
    2011-01-29 01:37:30

Dzięki Brylant za okazję...A więc może i ja.... co powoduje u mnie palpitację i stany skrajnego wkur^&8nia?- moja szefowa (dziękuję, za cofnięcie mi zaplanowanego od wtorku urlopu, przez to mojej kobiety nie będę widział przez miesiąc, wiem, że jest zaplanowana akcja marketingowa, ale jak 3-4 dni by mnie nie było to nikt by od tego nie umarł... i tak ruch klientów w oddziale mamy jakby to było sobotnie popołudnie)- ogólnie moja praca "fuckin' nine to five za zasrany 1400 dawany z wielką łaską - kied...więcej

przez ~bartos,
    2011-01-29 10:20:35

- panienki typu "lalunie", takie co niby najpiekniejsze i najmądrzejsze w ich mniemaniu-idioci na drogach-D.Tusk- wszechobecne ograniczenia i powszechna drożyzna-Windows-powszechnie rozcieńczane ruskie paliwo

przez ~pagier,
    2011-01-29 10:23:02

na początek powiem, że bardzo trafiony pomysł na temat!co mnie wk***ia:- kiedy zapala się zielone światło, widzę, że sto przede mną z 10 aut, widzę, że to zielone już się świeci 10 sekund, a ja dalej stoję k***a, bo jakieś j**ane pierdoły nie mogą k***a lewarka od skrzyni znaleźć, lub "co oni się będą spieszyć, skoro mają czas?"...ale może ja k***a nie mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- to, że ludzie nie patrzą w lusterka- c...więcej

przez ~donJAZYResko,
    2011-01-29 10:25:07

Ja zobaczyłem nazwę tematu, to od razu skojarzyła mi się ta piosenka Uwaga - niecenzuralna

przez ~Brylant,
    2011-01-29 10:30:43

Don...zobacz na mój post Jeszcze dorzucam co mnie wkjurwia:-dym papierosowy-j**ani palacze...sorry Sven, ale jak byś się czół gdym puszczałbym Ci bąka w twarz kilka razy dziennie?!-hipokryzja

przez ~donJAZYResko,
    2011-01-29 10:44:27

No to fest! O tej samej piosence pomyśleliśmy, a nie podpaliłem jej i nie zwróciłem na te onko YT uwagi

przez ~xavi,
    2011-01-29 11:15:52

Wiele pozycji będzie się pokrywało z poprzednikami:- politycy PISu, tupolewy, Smoleńsk- jak ktoś uważa, że Jarek byłby lepszy Donka- klimat w Polsce- ch**owe zarobki- cwaniactwa,cwaniaków i kombinatorów- polskiego szołbiznesu: ktoś jest znany z tego, że jest znany- M jak Miłość- "zawód": syn lub córka bogatego tatusia i w związku z tym postawa roszczeniowa- jak ktoś mimo zakazu jara faje w klubie- to, że nie ma gdzie wyjść w moim mieście- depresjaWięcej wk***ień nie pamiętam, lecz serdecznie zobowiązuje się je tępić.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 46
STRONA 1 z 46
REKLAMA