REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Chcę zacząć żyć od nowa
    przez ~aderos,
    2011-06-20 19:22:34

Witam. Mam 20lat. Nie mam tak za bardzo komu by to mowic, o swoim zyciu. Ale od jakiegos czasu mnie zycie strasznie mnie dopierdala. A to dzialo sie od jakiegos. Ale opowiem historie pewna. W dziecinstwie w podstawowce zawsze bylem wysmiany i najgorszym, ze chudzina ze mnie, brzydal itd ale jakos zlecialy te czasy w podstawowce, potem nastal czas gimnazju, tam to co chwile ktos mnie zaczepial i od czasu do czasu dostawalem wpi... od kogos. Ale bronilem sie zawsze, jakos probowalem sie wstawic temu czola, ale zaw...więcej

przez ~marcinek95952,
    2011-06-20 19:33:19

No dziwne, rozpisałeś swoją historie na kilka godzin czytania, a na końcu prosisz o ułożenie diety. Ważąc 56kg musisz marnie wyglądać, zajmujesz sie jakimś sportem? chodzisz na siłownie? Jeśli chodzi o dziewczyne to w tym nikt Ci nie pomoże, sam musisz sie z tego "wyciągnąć". I nigdy więcej nie próbuj sie zabić! Teraz masz za swoje, blizny na ciele i zepsuta psychika. Myśle, że ktoś tutaj będzie w stanie Ci pomoc. Od tego jest te forum.

przez ~aderos,
    2011-06-20 19:36:57

Wiem, ze strasznie dziwnie to napisalem. Ale tak patrzylem na rozne fora, to kazdy kazdego zwyzywal, ze jest leniwym czlowiekiem. Chcialem podac powod, dlaczego mi zalezy mi na tym wszystko. Wiem, ze nikt mi nie pomoze z dziewczyna. Nie zajmuje się zadnym sportem, kiedys chodzilem na jakis krotki czas na silownie, ale odpuscilem. Dlatego bardzo mi zalezy, zeby skonczyc z tym wszystkim i odnowic swoja psychike. Odzyskac ta swoja wartosc. Chce byc uszanowanym czlowiekiem.

przez ~royalflushxxx,
    2011-06-20 20:45:49

Moim zdaniem powinieneś zacząć od swojej psychiki jesteś pewnie nie źle zdołowany i sam nie mam pojęcia w jakim stanie się teraz znajdujesz. Więc najpierw radzę ci skorzystać z fachowej pomocy np. u psychologa i porozmawiać z nim on najbardziej Ci pomoże z nas wszystkich. Zwłaszcza że już raz próbowałeś odebrać sobie życie , dlatego nie zwlekaj z tę decyzją. Pisałeś że chciałbyś być męskim mężczyzną i już nim w jakieś części jesteś bo potrafisz się przyznać do swoich słabości ,problemów. Więc zrób jeszcze jeden ...więcej

przez ~pablo1525,
    2011-06-20 20:59:31

równięż proponuje udać sie do psychologa bo sytuacja nie wyglada kolorowo wazne ze widzisz gdzie lezy Problem i chcesz z nim walczyćco do diety to niestety ale proponuje samemu ułożyc i dać do oceny pomocne materiały oraz strona główna MHukładając samemu diete jest wieksza pewność ze pozniej się do niej przyłozysz dodatkowo bedziesz zadowolony ze samemu Ci sie to udalo a co za tym idzie wzrosnie Twoja pewność siebie zacznij trenować jakiś sport (dzieki czemu bedziesz walczył ze słabosciami)wróć na studia (bedzi...więcej

przez ~malisha91,
    2011-06-20 21:09:13

Weż sobie do serca motto Mh "Małe kroki - wielkie rezultaty" zacznij coś robić, aby nie dołować siebie cały czas. Wychodz z domu, biegaj, jezdzij na rowerze, idz cwiczyc. A nie masz jakiegos kuzyna/kuzynki w podobnym wieku który jest "pod reka" ? I Aderos pamietaj, zawsze mozesz na Nas liczyc i odrazu Rzymu nie zbudowali.

przez ~alek,
    2011-06-21 01:14:30

Chce zeby inni zobaczyli co stracili. Zeby mieli do siebie zal o to ze mnie odpychali wszyscy, a przede wszystkim byla. Chce odzyskac we wszystkich oczas ta swoja atrakcyjnosc.Powiem ci tak, życie masz tylko jedno i to TY kierujesz swoim życiem, TY musisz mieć sam szacunek do siebie, spróbuj zapomnieć o przykrościach ze szkoły.A najlepszym wyjściem będzie to, jak pójdziesz do psychologa i z nim porozmawiasz - wtedy pokażesz że masz jaja.Nikt nie ma w życiu lekko, uwierz mi że jak dasz sobie z tym wszystkim radę,...więcej

przez ~jaa9,
    2011-06-21 10:14:06

dziwnie to napisales,od razu przypomnial mi sie ten tekstnie wiem juz w czym tak naprawde chcesz rade: czy w diecie ? czy w sprawie ex ? czy o braku znajomych ?jesli chodzi o to ostatnie to mysleze musisz znalezc jakas pasje, wtedy poznaszludzi ktorzy lubia to samo, wtedy tez nie bedziesz mial czasu myslec o ex. najgorsza jest samotnosc, bo jak miałbys jakies zajecie to bys o niej az tak nie myslal wiec musisz sie czymszainteresowac a na pewno bedzie Ci latwiej (tylko ma to nie byc nic zwiazanego z komputerem !)

przez ~aderos,
    2011-06-21 10:42:14

Dziekuje za odpowiedzi, to musze nabrac sily by walczyc z tym wszystkim. Zapisze sie ponownie do psychologa. I postaram sie wywalczyc z wirusem, mam nadzieje ze uda mi sie z tym wygrac. Jacus, napisalem to wszystko po to, zeby mogl wam podac moj powod, dlatego tak mi bardzo zalezy na tym, chodzi mi jedynie o diete. A w sprawie ex, to nikt z tym nie pomoze, jedynie tylko pogodzic sie moge z utrata, tylko na dzien dzisiejszy jest cholernie trudno. O znajomych, to jakos mam trudnosci w nawiazywaniu znajomosci. Pasj...więcej

przez ~raul,
    2011-06-21 14:25:26

chłopaku,znajdź swój cel w życiu i go realizuj!!! Krok po kroku rób to co sobie zaplanowałeś, zobaczysz u siebie zmiany, potem inni zobaczą u Ciebie zmiany, zaczniesz nabierać coraz większej pewności siebie, potem inni nabiorą do Ciebie szacunku co znowu mocniej Cię podbuduje aż w końcu zaczniesz żyć swoim celem i zanim się obejrzysz twój cel będzie już osiągnięty a ty odzyskasz życie na nowo...życie jest jak ring, jeśli pozwolisz się zapędzić do narożnika, trudno będzie Ci się z niego wydostać...nab...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA