REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Bielizna termoaktywna
    przez ~czytelnik,
    2008-12-31 00:08:56

Witam, wraz z nieustepujacym mrozem coraz czesciej przychodzi mi do glowy pomysl z kupnem bielizny termoaktywnej.Myslalem raczej o takiej glownie miejskiej, tzn do chodzenia a nie do uprawiania sportu. Co o tym myslicie?Czy ktos z Was uzywa jakiejs? jezeli tak to jakiej i jakie sa wrazenia?

przez ~beloved,
    2009-01-02 13:24:59

Na codzień nie noszę, mogę Ci jedynie powiedziec jakie są jej efekty podczas wypadów narciarskich - i na stoku i czekając pod wyciągiem . Używam podkoszulki Berkner Silver Bioniq. Jej główną zaletą jest, że się nie czujesz potu na ciele, kiedy się okaże że jednak za ciepło się ubierzesz. Przed wiatrem i mrozem to ona za bardzo nie chroni, od tego są inne rzeczy jak wiatrówki, odzież termoaktywna (a nie bielizna! polecam szczególnie firmę Odlo i Iguana) no i odpowiednia kurtka. Dobra jest bielizna przeplatana srebrną nicią, która pochłania nieprzyjemne zapachy.

przez ~jacekg,
    2009-01-08 15:59:32

Beloved - do biegania w mroźne dni coś polecisz ? Nie chodzi mi o bieliznę ,a raczej o jakieś koszulki.Pozdrawiam !

przez ~Pafii,
    2009-01-15 09:58:21

\'czytelnik\' napisał(-a):Witam, wraz z nieustepujacym mrozem coraz czesciej przychodzi mi do glowy pomysl z kupnem bielizny termoaktywnej.Myslalem raczej o takiej glownie miejskiej, tzn do chodzenia a nie do uprawiania sportu. Co o tym myslicie?Czy ktos z Was uzywa jakiejs? jezeli tak to jakiej i jakie sa wrazenia?Jasne, to jest kwestia priorytetowa. Kiedyś szukało się tego ze świecą, dzisiaj jest "do wyboru, do koloru" ; nie z nitkami, a z jonami srebra, które niszczą bakterie rozkładające pot. Ja uż...więcej

przez ~jacekg,
    2009-01-15 17:08:51

Pojawili się też polscy dystrybutorzy/producenci z dobrą jakościowo i nie drogą bielizną, polecam Attique, bardzo fajne wyrobyJak już tak poleciłeś tą firmę to wszedłem na ich sklep internetowy i kupiłem komplet bielizny

przez ~pepele,
    2009-01-15 17:24:50

Osobiście mogę polecić firmę Stoor (chociaż myślę, że każda inna firma też będzie dobra), zakładam bluzy termoaktywne w zimne dni podczas biegania i jazdy na rowerze.

przez ~keane,
    2009-03-25 23:21:52

CYTAT(Jacek.G @ Jan 15 2009, 18:01 PM) Jak już tak poleciłeś tą firmę to wszedłem na ich sklep internetowy i kupiłem komplet bielizny Jakbyś mógł to podaj mi link bo jak wpisuje w google i klikam link to mi nie nawiązuje połączeniez góry dziękiPozdrawiam Keane

przez ~oxygen,
    2009-03-27 10:01:54

Jeśli chodzi o koszulki, to ja używam do biegania serii produktów Nike PRO - są drogie, ale sprawdzają się rewelacyjnie!

przez ~macko,
    2009-04-07 13:39:03

na zime nic nie mam, ale mam na lato jackstrapy( bez materialu na tylku)-wyrabiste,nie znosze stringow i uwazam ze jednak kobiety w tym lepiej wygladaja, ale jack strapy sa dla facetow, nie poci sie tylek a do tego sa robione z roznych materialow,....sa eleganckie, albo sportowe, na co dzien....rozne, wystarczy wejsc na allegro polecam

przez ~SoltyS,
    2009-04-07 16:18:10

Potrzebuję dobrego wdzianka na rower i do biegania, jak sądzicie nadaję się to: http://www.allegro.pl/item599559204_brubec...r_w_gory_l.html lub to: http://www.allegro.pl/item596395304_termoa...a_nitka_xl.htmlTak w ogóle to dokładnie z jakiego materiału powinna być wykonana taka odzież żeby w lato móc swobodnie biegać i jeździć na rowerze i nie męczyć się z potem itp.?

• Produkty z kategorii: bielizna męska znajdziesz w sekcji MH Zakupy: bielizna męska push up
  • ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA