REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Alkohol i nie tylko...czyli co zdarza wam się wypić
    przez ~shaman72,
    2009-05-03 10:10:18

...Generalnie staram się wspomagać polski przemysł spirytusowy, także... ..Żołądkowa gorzka, lub miętuweczka, nie trzeba popitki he,he,...Absolut i Finlandia - to z zagramanicy, raz po raz Jack`a, po za tym raczej czystą i białą wódeczkę....

przez ~darioos,
    2009-08-16 13:28:37

Z piw: pilsner(bardzo charakterystyczny smak) , heineken , takie jak perła zeszła na psy i wali mi jakoś spirytem w ostatnich czasach.Z reszty:metaxa z grecji , gin . Wychodzę z założenia , że lepiej wypić rzadko , ale coś lepszego ;p.

przez ~sebagdynia,
    2009-08-16 16:23:13

W mojej alkoholowej karierze, korą powinienem rozpocząc dopiero za rok zdarzały sie różne trunki.Wina za ok.5 zł (Komandos, Wisnia mix itd)Najcześciej zdarza mi sie pić piwo ( Żubr, Foster, Guiness)Wódka to chyba tylko na weselach, spotkaniach klasowych lub czyiś urodzinach (Żołądkowa Gorzka, Bols, Luksusowa)Z droższych trunków to niewiele tego piłem, podczas pobytu w Czechach zdarzyło się skosztować Absynt na dwa sposoby .A tak to jak jest kasa i grubsza okazja to bardzo podchodzi mi Black Label i Chivas Regal....więcej

przez ~dansemacabre,
    2009-08-16 18:20:41

Często: piwko a poza tym żubróweczka, tequila no i żołądkowa gorzka, czasem lubię też winko z tym że raczej optuje za górnymi półkamiczysta wódka to rzadko jw okazyjnie bardzo okazyjnie

przez ~fifti,
    2009-08-16 21:25:46

ja wiem swoje ze najlepszy jest bimber wlasnej roboty taki w granicach 67 - 70% niezle kopie a smakuje tez nie najgorzej ( z pepsi prawie jak whiskacz) tylko odbija sie

przez ~vitalerror,
    2009-08-22 20:26:57

Dzień dobry. Mój pierwszy post na forum i to w jakim temacie W mojej karierze zdarzały się różne trunki. Kellerisy (chyba już nie ma) tanie wina, vipy, hammery itp sikacze, wódki typu lodowa, polowa itp. złe wspomnienia . Przy dobrym towarzystwie wszystko można wypić (no prawie wszystko)... Był też oryginalny szampan francuski, markowe trunki z Grecji (ouzo chyba) i innych krajów, lubiłem też popróbować piwka z zagranicy - wszystkie z supermarketu od czeskich i niemieckich począwszy na wietnamskich kończąc. ...więcej

przez ~dansemacabre,
    2009-08-22 21:07:10

CYTAT(vitalerror @ Aug 22 2009, 20:19 PM) wódki typu lodowa,lodówka i cytrynówka słynne studenckie standardy

przez ~bartek2,
    2009-08-23 01:05:01

Hmm z reguły jestem abstynentem ale jak juz pije to coś dobrego ^^Miałem okazję spróbować wina białego półsłodkiego z 1979 r. i muszę przyznać że była to najlepsza alkoholowa rzecz jaka miałem w ustach jak na jasne wino to było strasznie ciemne jednak podobno tak własnie zachowują się białe wina ale nie wiem bo specem nie jestem xDZ wódki hmm tylko Finlandia mi podchodzi wolę 2 kolejki jej niż litr czegokolwiek innego.Piwa nie pijam bo nie lubię a z drinków to GŻ ze spritem i malibu z mlekiem najbardziej mi pasuje ;]

przez ~bestsiwy,
    2009-08-23 10:59:49

hmmm-wodka- nie pijam, nie lubie, nie smakuje-drinki- kamikadze, biala dama-piwo- heinekenogolnie to malo pije ale przeciez na grilu ze znajomymi nie bede jadl salatki i popijal kompotem. cos sie przeciez nalezy od zycia

przez ~mantik,
    2010-01-07 00:04:10

Kiedyś, gdzieś w jakimś filmie widzialem gości którzy pili podpalona wódkę w kieliszkach. Niedawno słyszałem, że to jest jeden z możliwych sposobów picia wódki. Interesuje mnie jak to dokładnie wygląda. Dzięki za odpowiedź

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 11
STRONA 3 z 11
REKLAMA