REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Alkohol i nie tylko...czyli co zdarza wam się wypić
    przez ~brylant,
    2009-04-29 07:21:49

CYTAT(*Luki* @ Apr 28 2009, 21:43 PM) No to jedziemy:1)wina-sikacze do 5 zl, jak dla mnie dobry smak i niezle potrafia w leb dac, ale latwo przesadzic i niezdrowe [beeep]2)piwa - nie mam jakichs preferowanych, ale ostatnio polubilem Corone, jak pije, aby poczuc to Lech lub Tyskie3)wodki z mety, po jednej mi sie nawet mocz swiecil i wtedy bylem trzezwy praktycznie, wiec nie zmyslam. No ok, taka barwa byla, ze tylko raz takie zjawisko widzialem ;P4)z drogich alkoholi to mam 2 butelki 0,7 Hennessy prawdziw...więcej

przez ~szwircu,
    2009-04-29 07:44:41

raz na jakiś czas trzeba się napić mocniej z kumplami,na meczu albo na plaży letnim popołudniem, natomiast tak na codzień to mały drink wieczorem albo piwko/lampka wina - jak najbardziej )

przez ~jacekg,
    2009-04-29 10:07:24

CYTAT(Adam @ Apr 29 2009, 7:37 AM) raz na jakiś czas trzeba się napić mocniej z kumplami,na meczu albo na plaży letnim popołudniem, natomiast tak na codzień to mały drink wieczorem albo piwko/lampka wina - jak najbardziej )Codziennie piwko ? Prawie jak alkoholizm .Jestem ciekaw ,czy czytasz MH z nudów ,czy po prostu zbierasz makulaturę ? Jaki jest sens prowadzić aktywny tryb życia taki jaki jest opisywany w MH i codziennie chlać browar ? To to samo co dbać o figurę i codziennie żywić się w MC.

przez ~SoltyS,
    2009-04-29 11:52:17

Przypomniałem sobie jeszcze o tym,że piłem SAKE,ale symbolicznie Hehe, tak czy siak nawet jakbym się i niesymbolicznie napił to bym się nie upił pewnie,bo ten trunek można porównać do wina a nie do wódki

przez ~bobas,
    2009-04-29 12:24:51

Ja bym nie porownywal sake do zadnego alkoholu bo podczas produkcji sake przechodzi proces warzenia jak piwo lecz dodaje sie do niego jeszcze drozdze jak do wina, do niektorych sake dodaje sie takze mocniejszego alkoholu

przez ~luki,
    2009-04-29 13:31:34

CYTAT(Czytacz @ Apr 28 2009, 22:02 PM) Nie sadzicie, ze to troche zenujace "tak zapijac morde, ze szok"? W mojej opinii bardzo szczeniackie, ale moze z "zapijania mordy" trzeba po prostu wyrosnac.Czytaczu, napisalem tak, poniewaz raz na rok zdarza mi sie okazja(praca,szkola,silownia - uniemozliwiaja) wypic wiecej. Ostatnimi miesiacami nie pilem prawie w ogole, ciagly stres, duzo pracy - chce odreagowac. Dlatego tez moje serce sie raduje jak pomysle o dlugim weekendzie i fakcie, ze be...więcej

przez ~damarcus85,
    2009-05-02 11:53:37

CYTAT(sven @ Apr 29 2009, 3:01 AM) Specyficzny smak i zero działań halucynogennych.A too drogi panie zależy to co opisałeś to "wersja polska" można ją dostać nawet u nas ale od oryginału różni się tym, że ma 40% a nie 70... Poza tym żeby poczuć halucynacje to trzeba trochę tego absyntu wypić...Nie zapomnę jak nie znając obrzędu picia zabrałem się za absynt z kolega kiedyś... normalnie trzeba absynt rozrobić z wodą na łyżce położyć nasiąknięta kostkę cukru i ja podpalić a stopiony cukier wpad...więcej

przez ~lep1,
    2009-05-02 13:59:37

ja pije to co jest w sklepie w przedziale wodka od 20-35 zl i piwa do 3 zl ;D taniego wina jeszcze nie piłem ale w wakacje z kumplami mamy zamiar

przez ~damarcus85,
    2009-05-02 22:20:15

CYTAT(Lep @ May 2 2009, 12:52 PM) ja pije to co jest w sklepie w przedziale wodka od 20-35 zl i piwa do 3 zl ;D taniego wina jeszcze nie piłem ale w wakacje z kumplami mamy zamiar Znalazłem zaginionego niegdyś brata.. To jest podejście, krótko i na temat

przez ~karol90,
    2009-05-03 09:36:43

Widzę, że i mi się rodzina odnalazła

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 11
STRONA 2 z 11
REKLAMA