REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem Męskie sprawy

Alkohol i nie tylko...czyli co zdarza wam się wypić
    przez ~karol90,
    2009-04-28 20:32:27

Myślę, że ten temat nie jest obcy żadnemu facetowi a ponieważ zaczyna się robić ciepło i będzie coraz więcej okazji do świętowania czegokolwiek (w moim przypadku będzie to maturka oczywiście jak zdam ) to mam takie pytanie jakie najdziwniejsze, najdroższe albo najbardziej oryginalne trunki zdarzyło się wam pić ??

przez ~SoltyS,
    2009-04-28 20:45:52

Etanol ,metanol ,parafina, olej ,benzyna wszystko co w stanie ciekłym Ost. nawet gaz płynny od zapalniczki waliłem i żyje A tak poważnie to: nie wiem czy to oryginalne czy nie,ale piłem:- winka do 5zł się zdarzały ( Kielich Mnicha, Złoty Kielich, Miodowo-Lipowe) Mimo wszystko marzy mi się winko - Łzy Sołtysa - wiadomo dlaczego akurat to - Tequile z solą i cytrynką (fajny obrzęd)- Jakiś trunek ze Słolwacj taki niebieski miętowy o konsystencji wódki ( nie pamiętam jak to się zwało) + nalewka babuni wiśniowa c...więcej

przez ~czytacz,
    2009-04-28 21:09:24

1. Ten trunek ze Slowacji to aby przypadkiem nie absynt?2. Ja z tequili kupuje tylko zlota, najchetniej Sauza albo Jose Cuervo Especial. Ludzie pija ja z cynamonem i pomaranczami, ale ja robie to zawsze bez zadnych dodatkow, w temperaturze pokojowej, bo lubie jej smak. Jak prawdziwi Meksykanie

przez ~karol90,
    2009-04-28 21:11:16

Absynt jest chyba zielony i jest z Czech - przynajmniej ja taki piłem

przez ~SoltyS,
    2009-04-28 21:20:11

CYTAT(Karol90 @ Apr 28 2009, 21:04 PM) Absynt jest chyba zielony i jest z Czech - przynajmniej ja taki piłem O właśnie to był Absynt zielony albo niebieski i być może z Czech

przez ~adder,
    2009-04-28 21:35:24

nawet napewno z Czech

przez ~luki,
    2009-04-28 21:50:40

No to jedziemy:1)wina-sikacze do 5 zl, jak dla mnie dobry smak i niezle potrafia w leb dac, ale latwo przesadzic i niezdrowe [beeep]2)piwa - nie mam jakichs preferowanych, ale ostatnio polubilem Corone, jak pije, aby poczuc to Lech lub Tyskie3)wodki z mety, po jednej mi sie nawet mocz swiecil i wtedy bylem trzezwy praktycznie, wiec nie zmyslam. No ok, taka barwa byla, ze tylko raz takie zjawisko widzialem ;P4)z drogich alkoholi to mam 2 butelki 0,7 Hennessy prawdziwy Cognac, 40% pije sie z lodem lub bez, ulubion...więcej

przez ~czytacz,
    2009-04-28 22:09:58

CYTAT(*Luki* @ Apr 28 2009, 21:43 PM) Tak zapije morde, ze szok!Nie sadzicie, ze to troche zenujace "tak zapijac morde, ze szok"? W mojej opinii bardzo szczeniackie, ale moze z "zapijania mordy" trzeba po prostu wyrosnac.

przez ~biernac,
    2009-04-28 22:49:18

Ja polecam Sangrie z sokiem pomarańczowym albo Martini Bianco ze Spritem. A moim ulubionym trunkiem jest whisky z lodem przeważnie jest to Chivas Regal ale Jackiem Daniel`sem też nie pogardzę A co do "zapijania mordy" to powiem wam ze czasami mam taką ochotę żeby dać czadu na maxa ale zdarza mi się to może raz na pół roku. Ogólnie staram sie pić mało alkoholu, po części z racji tego że jestem kierowcą kurierem z zawodu więc od poniedziałku do soboty muszę być "czysty" a po części z racji ...więcej

przez ~sven,
    2009-04-29 03:08:24

CYTAT(SoltyS @ Apr 28 2009, 19:38 PM) Mimo wszystko marzy mi się winko - Łzy Sołtysa - wiadomo dlaczego akurat to Mialem do czynienia z winem Sen soltysa, ale to było hoho z 5-6 lat temu, jeszcze w LO.CYTAT(Karol90 @ Apr 28 2009, 20:04 PM) Absynt jest chyba zielony i jest z Czech - przynajmniej ja taki piłem Absynt ma różne kolory, czerwony, zielony, niebieski, a nawet czarny. Aktualnie absynt to poprostu wódka z farbką i aromatem anyzowym. Specyficzny smak i zero działań halucynogennych.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11
REKLAMA