REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

durne tytuły na okładkach
    przez ~sakii,
    2010-05-21 09:33:00

Pewna pani pisze na pewnym forum, że nie może schudnąć, a przecież codzienie chodzi 10 minut na spacer. Bo tak jej przykazano w pewnej gazecie. A potem dodaje,że diety nie ma, innego sportu tez nie. Ale najwazniejsze, ze w gazecie tak napisali: od spaceru schudniesz. Podobnie jest z tytułami na okład MH. Jestem z branży (wydawniczej) więc co nieco o roli okładki wiem, ale tego typu tytułu jak w najnowszym numerze są głupie. Szeroka klata bez siłowni - to jest niewykonalne. Albo z innego numeru: zbuduj sześciopak...więcej

przez ~donJAZYResko,
    2010-05-21 09:58:39

Napiszę tyle od siebie... Sam czytałem długo MH.Jeżeli chodzi o Kulturystykę i Dietę:- Ściema za Ściemą- Zero pojęcia- Lanie wody...(W ogóle nic nie powinno byś w tym magazynie na ten temat)Natomiast jedyne sensowne arty to na temat:- Sex- Gadżety- StylKiedyś czytałem też na innym Forum na temat MH i tego niepotrzebnego lania wody, typu 4 tyg. itd itp...

przez ~sakii,
    2010-05-21 10:24:16

CYTAT(donJAZYResko @ 21-05-2010, 9:58) Napiszę tyle od siebie... Sam czytałem długo MH.Jeżeli chodzi o Kulturystykę i Dietę:- Ściema za Ściemą- Zero pojęcia- Lanie wody...(W ogóle nic nie powinno byś w tym magazynie na ten temat)Natomiast jedyne sensowne arty to na temat:- Sex- Gadżety- StylKiedyś czytałem też na innym Forum na temat MH i tego niepotrzebnego lania wody, typu 4 tyg. itd itp...Nie do końca masz rację, że ściema z kulturystyką. Moim zdaniem problem MH leży w tym, że kierują ten s...więcej

przez ~szpaq,
    2010-05-21 10:42:03

czasami mam wrażenie, że te tytuły są dla jakiś idiotów. Ja nie czerpie wiedzy tylko z MH bo niestety jest jej mało często sens art się powtarzają nie wnoszą nic konkretnego.. niestety. A co do tych tytułów to może są one realne dla skrajnych osób tak jak np. 3cm w ramieniu w 2 tyg i muszę powiedzieć, że mój nowy "ektomorfik" tyle zrobił ale to tylko dla tego, że zaczyna przygodę z treningiem do tego ma właściwy plan diety i treningu, bez mojej osoby pewnie by nie miał takich efektów. No ale teraz jak ktoś ma np. z 40cm w 2 tyg do 43cm to chyba im się poje***ły tygodnie z latami

przez ~donJAZYResko,
    2010-05-21 10:48:12

No ja mam 41 i idzie coraz wolniej jako, że preferuje Natural Bodybuilding... I jeszcze jak byś zastosował się do tych rad Kulturystycznych i Dietetycznych, to stał bym w miejscu..... I to długo, a nie o to tu chodzi.Jednym słowem te Treningi, które tam przedstawiają, mogą dobrze posłużyć kondycyjnie - I to też nie dla każdego. Za dużo ogólników... A najbardziej mnie śmieszą Fotki przedstawiające dane ćwiczenie z ciężarkami po 10kg. Kto tym coś zbuduje? Moim zdaniem MH powinni się pogodzić z tym, że są od tego i...więcej

przez ~kumien,
    2010-05-21 17:18:10

Tytuły na głównej to trochę naciągana historia, ale nie zgadzam się, że pracując z ich poradami nigdzie się nie dojdzie. Ja zaczynałem z MH i po roku byłem zadowolony. Poza tym ćwiczenia siłowe traktowane są jako urozmaicenie czasu, zwiększenie aktywności ruchowej i wyrobienie w pewnym stopniu umięśnienia. Jak chcesz poczytać jak zostać koksiarzem roku to wybierasz KiF. Tam na co drugiem stronie poczytasz jaki proszek jest fajny i zobaczysz kolesi co wyglądają jak Pudzian. MH jest gazetą lifestyle i musicie to zaakceptować.

przez ~maras86pl,
    2010-05-21 17:37:40

ale po co larum? każdy kto ma trochę oleju w głowie, wie, że to ściema i niewykonalne, już wiele razy śmialismy się wspólnie z tych tytułów, cóż prasa z tego żyje. jak napiszą buduj brzuch 3 lata, to nikt od zera się na to nie rzuci (albo prawie nikt) bo będzie mu brakować samozaparcia by tak długo walczyć o swój dobry wygląd

przez ~Brylant,
    2010-05-21 19:30:51

CYTAT(maras86pl @ 21-05-2010, 17:37) ale po co larum? każdy kto ma trochę oleju w głowie, wie, że to ściema i niewykonalne, już wiele razy śmialismy się wspólnie z tych tytułów, cóż prasa z tego żyje. jak napiszą buduj brzuch 3 lata, to nikt od zera się na to nie rzuci (albo prawie nikt) bo będzie mu brakować samozaparcia by tak długo walczyć o swój dobry wyglądNo dokładnie!!Trzeba być ciołkiem, żeby wszystkie teksty stricte marketingowe brać na [email protected] Tobie to się chyba coś pomyliło bo MH nie jest i nigdy nie będzie magazynem kulturystycznym!

przez ~donJAZYResko,
    2010-05-21 21:56:19

CYTAT(Brylant @ 21-05-2010, 19:30) @donJAZYReskoa Tobie to się chyba coś pomyliło bo MH nie jest i nigdy nie będzie magazynem kulturystycznym!Skoro ćwiczenia nie są Kulturystyczne, Dwu-, Trójbojowo Siłowe, wychodzi na to, że Fitness... To po co te Lanie wody? ABS, Biceps (itd.), więcej masy [czy to nie Kulturystyka?] w 4 tygodnie? To jest nie realne. Dlatego przestałem kupować Magazyn.

przez ~maras86pl,
    2010-05-21 22:03:22

i nikt nie ma o to do ciebie pretensji istnieje wolna wola, chcesz kupujesz, nie chcesz nie kupujesz, tak 3maj

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA