REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Wreszcie!!!
    przez ~whitechocolatte,
    2009-01-27 01:16:16

świetnie ,że powstało to forum na pewno szybko się rozwinie

przez ~ilion51,
    2009-01-29 21:38:11

Witam! Ta stronka to świetny pomysł i kawałek dobrej roboty Byle tak dalej Podziękowania dla twórców i Pozdrowienia dla fanów Men'sHealth

przez ~jacekg,
    2009-02-04 00:08:02

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/mh-www/forum/cache/lang_cache/3/lang_profile.php:1) in /var/www/mh-www/forum/ips_kernel/class_ajax.php on line 204Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/mh-www/forum/cache/lang_cache/3/lang_profile.php:1) in /var/www/mh-www/forum/ips_kernel/class_ajax.php on line 205Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/m...więcej

przez ~universe34,
    2009-02-04 17:41:08

bardzo mi sie podoba i chociaz dop. od 3dni wiem o nowej stronie to przeczytałem juz prawie wszytkei artykuly. b.interesujacy rzeczowy materiał. mam nadz ze spolecznosc mh polska urośnie w siłe ;] pozdrawiam (te kody z obrazkow sa bardzo nieczytelne:P)

przez ~czytelnik,
    2009-02-08 13:16:01

\'skafander\' napisał(-a):Witam, Do Admina, czy możecie wpisać w kalendarz daty publikacji wydań MH i wydań specjalnych?Nie jestem prenumeratorem a nie chcę przegapić nowych wydań.....chyba się da Szacunekw kazdym numerze Mh jest data ukazania sie nastepnej gazety. niestety chyba nie maja z gory na rok ustalonego takiego terminarza.

przez ~antylilpeneros,
    2012-09-23 18:53:57

Pamiętem to jak dziś...

• ODPOWIEDZ +
1 ... 5 6 7
STRONA 7 z 7
REKLAMA