REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Wreszcie!!!
    przez ~pablo406,
    2008-12-30 22:40:29

Witam Wszystkich. Ja jakoś nie przepadałem za tego typu magazynami, ale od kiedy przez przypadek wpadł mi w dłoń jeden z numerów MH, uzależniłem się i co miesiąc muszę go mieć i przeczytać. Co do stronki, to powiem szczerze oczekuję czegoś więcej niż artykułów z archiwalnych MH. Faktycznie wygląda ładnie, jest przejrzysta i wszystko jest na swoim miejscu. Pozdrawiam

przez ~shaq44,
    2008-12-30 22:50:49

Z tymi opiniami, że za mało treści to bez przesady... Serwis ma max tydzień! Poczekajmy...Uważam, że jest dobry, nawet jak miałby być cyfrową wersją w większości magazynu - byłby świetnym archiwum dobrych patentów etc.

przez ~jakubm,
    2008-12-31 13:38:05

Witajcie!Zapraszamy do dzielenia się z nami Waszymi wrażeniami na temat nowej strony. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie dotychczasowe opinie. Przydadzą się, bo przecież najważniejsze, aby dobrze się Wam po niej surfowało. To taka nasza wersja beta, którą będziemy udoskonalać i dostosowywać do Waszych potrzeb, żeby była jak najbardziej "user friendly" :-)Co do tekstów już niebawem pojawią się nowe, strona będzie uzupełniana o materiały przygotowane specjalnie do internetu. Na razie redakcja odpoc...więcej

przez ~dani0,
    2008-12-31 14:10:08

Też jestem tego zdania. W końcu dużo informacji i nie taka smutna jak była wcześniej ;D

przez ~wilku,
    2009-01-01 14:26:50

Gratuluje strony ^^ teraz tylko rozkręcić jeszcze forum

przez ~pavelzin,
    2009-01-01 16:57:57

Dokładnie, gratulować Takeij strony mi brakowało w pl necie.A MH kupowałem jeszcze jak było Formą.. Ile to już lat?

przez ~szon26,
    2009-01-01 20:39:31

No ja też się cieszę. Od czasu do czasu zaglądałem na stronę MH i dzisiaj jak tu wszedłem to się zszokowałem oby tak dalej suuuuuuuuuuuuuuuper strona to nie jest ale ma ku temu predyspozycje

przez ~moser,
    2009-01-02 15:32:18

Podpisuję się pod wszystkimi powyższymi wypowiedziami. Wreszcie MH ma porządną stronę, bo ta która była wcześniej wołała o pomstę do nieba. I tak trzymać!!!

przez ~czytelnik,
    2009-01-03 00:53:23

\'Paweł\' napisał(-a):Dokładnie, gratulować Takeij strony mi brakowało w pl necie.A MH kupowałem jeszcze jak było Formą.. Ile to już lat? 5:)

przez ~mystery,
    2009-01-03 12:14:52

Polakom gratulujemy TYSKIE i stronki MH ^^Sukcesów na nowy rok

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 7
STRONA 3 z 7
REKLAMA