REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Wreszcie!!!
    przez ~lecavalier,
    2008-12-27 23:24:35

Witam!MS!!!Nareszcie jesteście. Pierwsze miejsce w moich "ulubionych"!!

przez ~shaq44,
    2008-12-28 04:49:02

Do adminów i webowców MH - może by tak RSS stronki? Przydatna rzecz...

przez ~saber,
    2008-12-28 14:58:50

Pewnie wiele osób skorzysta z RSS, ja jakoś nigdy nie miałem potrzeby używania tego. Ale z innych sposobów na szybkie wskakiwanie na nową stronę i forum MH polecam iloggo.pl. Takie ulubione online w formie logotypów, strasznie fajna rzecz. Ikonka MH już oczywiście dodana przeze mnie Mam nadzieję, że to forum nam się fajnie rozwinie. Ciekawy jestem natomiast na ile ekipa z MH będzie na forum aktywna. Na goldenline jest grupa dyskusyjna MH ale w zasadzie prawie martwa i bardzo rzadko coś tam się pojawia i ktokolwi...więcej

przez ~dave,
    2008-12-29 17:23:36

Hey! A ja wcześniej nigdy nie odwiedzałem MH w necie. Jestem Tu pierwszy raz i nic fajnego nie znajduję. Powtórka analogowej wersji którą znajduję w kiosku- stąd jestem nieco zaskoczony tymi pozytywnymi wypowiedziami... Może Drodzy Koledzy ulegliście zasadzie kontrastu- jeśli poprzednio stronka była raczej słaba, a teraz po zmianach twierdzicie że jest super, to chyba daliście się nabrac... Polecam wybrać się w odwiedziny za granicą menstyle.com mieści dziesięciokrotnie więcej treści niż Ta- stąd moim zdankiem MH bez rewelacji. Trzymam kciuki!

przez ~Proxer,
    2008-12-29 17:56:52

\'dave\' napisał(-a):Hey! A ja wcześniej nigdy nie odwiedzałem MH w necie. Jestem Tu pierwszy raz i nic fajnego nie znajduję. Powtórka analogowej wersji którą znajduję w kiosku- stąd jestem nieco zaskoczony tymi pozytywnymi wypowiedziami... Może Drodzy Koledzy ulegliście zasadzie kontrastu- jeśli poprzednio stronka była raczej słaba, a teraz po zmianach twierdzicie że jest super, to chyba daliście się nabrac... Polecam wybrać się w odwiedziny za granicą menstyle.com mieści dziesięciokrotnie więcej treści niż...więcej

przez ~zabas85,
    2008-12-29 19:31:10

Ja tam jestem milusio zaskoczony. Men's Healtha czytam od dawna i na stronce byłem juz dawno tutaj ale to co zastałem dzis to przeszło moje oczekiwania i jestem pozytywnie nastawiony na rozwój szczegolnie tego forum

przez ~viper,
    2008-12-29 22:43:54

oj tak, wreszcie kotoś sie troche postarał strone MH faktycznie na razie malo tu jest ale mam nadzieje ze z czasem serwis bedzie sie powiekszał a odwiedzanie tego forum bedzie jednym z naszych codniennych zajęć bez przesady oczywiście zeby nikt sie nie uzaleznił od przesiadywania tutaj całymi dniami

przez ~MH_Admin,
    2008-12-29 23:16:25

\'Viper\' napisał(-a):oj tak, wreszcie kotoś sie troche postarał strone MH faktycznie na razie malo tu jest ale mam nadzieje ze z czasem serwis bedzie sie powiekszał a odwiedzanie tego forum bedzie jednym z naszych codniennych zajęć bez przesady oczywiście zeby nikt sie nie uzaleznił od przesiadywania tutaj całymi dniami

przez ~czytelnik,
    2008-12-30 01:08:38

Witam, a ja z MH jestem od minusowego numeru, tzn kiedy jeszcze MH bylo magazynem Forma.Ze stronka MH zaznajomilem sie na samym poczatku stycznia 2004, kiedy powstalo MH i od stycznia 04 do listopada 08 strona pozostawala bez wiekszych zmian. Dlatego dla mnie, TA strona jest poprostu cudna!!Dobrze, ze w Naszej Kochanej RP jest taki Magazyn jak WY! Chociaz MH to nie tylko magazyn, to, jak pisal Pan Naczelny K.K. "Styl bycia".Pozdrowienia dla Calej Redakcji!Trzymamy za Was kciuki i pamiet...więcej

przez ~zbinio18,
    2008-12-30 01:18:52

Zgadzam się z moimi poprzednikami stronka nabrała blasku. Wielkie gratulacje dla ludzi to tworzących !! Teraz aż chce się tu zaglądać !

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 7
STRONA 2 z 7
REKLAMA