REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Update strony, forum i blogów
    przez ~MH Admin,
    2012-06-18 21:55:56

Witajcie,Prawdopodobnie w najbliższych dniach silnik forum i blogów MH zostanie zaktualizowany. Może to powodować błędy na forum (jednym z nich jest chyba publikacja wątków z komentarzami do starych artykułów, które wcześniej się nie pokazały). Postaramy się, aby takich problemów było jak najmniej (najlepiej wcale), ale nie możemy wykluczyć, że się jednak pojawią.Prosimy o wyrozumiałość i raportowanie w tym temacie zauważonych błędów, abyśmy mogli je szybko usunąć.PozdrawiamMH Admin

przez ~MH Admin,
    2012-11-26 18:01:02

UWAGA! Z powodu prac konserwacyjnych i aktualizacji silnika mogą zdarzyć się dzisiaj wieczorem i jutro rano przerwy w działaniu forum i platformy blogowej MH. Za utrudnienia przepraszamy, postaramy się, aby trwały jak najkrócej. Strona przez cały czas powinna działać bez problemów.

przez ~petrified,
    2012-12-02 16:21:14

Strona wygląda świetnie! Brawo! Przydałoby się jeszcze drukowanie całego artykułu, a nie tylko jednej strony.

przez ~MH Admin,
    2012-12-02 17:10:48

'Petrified' napisał(-a):Strona wygląda świetnie! Brawo!Wielkie dzięki! Wciąż sporo roboty przed nami, ale wierzymy, że zmierzamy w dobrym kierunku Wytykajcie błędy - będzie poprawiać najszybciej jak się da!Przydałoby się jeszcze drukowanie całego artykułu, a nie tylko jednej strony.Drukowanie całego artykułu będzie możliwe za kilka dni.

przez ~pagier,
    2012-12-02 18:28:51

a czemu ta zmiana? tamto było ok

przez ~LilPeneros,
    2012-12-02 18:34:15

Dokładnie tak jak napisał I know - stary wygląd strony głównej MH był fajniejszy, a poza tym nigdzie na stronie Menshealth.pl nie mogę teraz po tym updatcie znaleźć zakładki do kliknięcia po kliknięciu której otwierała by się tak jak dawniej strona ze wszystkimi artykułami, które dodałem do ulubionych.Nowy wygląd forum, to jakieś nieporozumienie - stary na silniku IPB był lepszy.

przez ~sven,
    2012-12-02 18:43:37

Nowy wygląd strony jest rewelacyjny. Przejrzysty. I nowoczesniejszy. Zamieniłbym tylko miejscami ostatnio poruszane tematy i ostatnie wpisy na blogach. Poza tym całkiem fajnie, choć sa problemy z plynnością.Forum i blogi - zakłądam, że tam wszystko będzie poprawiane jeszcze.

przez ~jerzu,
    2012-12-02 19:01:09

Dokładnie, spory problem z płynnością strony występujeOraz przynajmniej mi wadzi mieszanie języka polskiego z angielskim.

przez ~staniol,
    2012-12-02 19:08:36

Mnie się bardzo podoba nowa wersja strony EDIT:Na plus dodawanie postów, u mnie widocznie wcześniej się dodają !

przez ~MH Admin,
    2012-12-02 19:14:52

Już widzimy, że część ustawień konfiguracyjnych forum i blogów, które ustawiliśmy na serwerze testowym, nie zadziałała na serwerze docelowym - będziemy to poprawiać jutro i pojutrze. Wygląda jednak, że forum szybciej działa, a na tym nam szczególnie zależało.Czekamy na wasze uwagi, zarówno krytyczne, jak i pozytywne.PozdrawiamMH Admin

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11
REKLAMA