REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Te cholerne reklamy
    przez ~embi,
    2012-07-19 14:52:08

\'Vendee\' napisał(-a):embi tak jak admin napisał to nie zależy całkowicie od nich, z resztą również mam zainstalowanego AdBlock, tyle że na Chrome i też nie wyskakują mi żadne reklamy , kiedy przerzucam się na laptopa rodziców to czasami dostaję szału przeglądając strony, co z resztą mi przypomina że pędzę na lapka zainstalować AdBlockMyślę jednak, że jakiś wpływ mają na to jakiej treści te reklamy emitują.

przez ~vendee,
    2012-07-19 16:28:23

Pewnie tak, anyway instalacja AB+ od momentu wpisania w google do końca trwa max 2min. Warto też dodać że blokuje to reklamy na YT (oglądamy od razu film)

przez ~butcher,
    2012-07-19 16:40:57

\'Vendee\' napisał(-a):Pewnie tak, anyway instalacja AB+ od momentu wpisania w google do końca trwa max 2min. Warto też dodać że blokuje to reklamy na YT (oglądamy od razu film)tu nie chodzi o to jak blokować te reklamy, tylko o to jakie reklamy (płaski brzuch i 1729 kg mniej w jeden dzień) są na stronie menshealth - magazynu, który propaguje zdrowy styl życia i stosowanie racjonalnie ułożonych diet

przez ~vendee,
    2012-07-19 19:36:08

No tak. Podobnie jak kulturyści symbol siły i ciężkiej pracy swoją sławę zawdzięczają sterydom, w tym świecie nic nie działa jak powinno ;d

przez ~embi,
    2012-07-20 11:35:24

\'butcher\' napisał(-a):tu nie chodzi o to jak blokować te reklamy, tylko o to jakie reklamy (płaski brzuch i 1729 kg mniej w jeden dzień) są na stronie menshealth - magazynu, który propaguje zdrowy styl życia i stosowanie racjonalnie ułożonych dietDokładnie Butcher!. Chodziło mi tylko o treść tych reklam a nie o ich pojawianie się.To tak jakby w gabinecie lekarskim wisiała reklama znachora.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 3 z 3
REKLAMA