REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Te cholerne reklamy
    przez ~czytacz,
    2009-12-12 17:51:00

Reklamodawcy maja niestety opinie internautow w dupie. Co mnie, oczywiscie, niezmiernie dziwi.Mnie ta cholerna reklama Allegro atakuje dzisiaj zewszad, z kazdej doslownie strony Az sie boje otworzyc lodowke...

przez ~sven,
    2009-12-13 16:25:00

\'niepowtarzalnylogin\' napisał(-a):Adminie, pokaż proszę tym producentom nasze posty, może ich to skłoni do refleksji. Teraz cierpią oni, my, i w pewnym sensie także MH.Kpina.Pokaż nasze inne posty politykom, policji, pogotowiu...Myślisz że pierwszy raz w polskim internecie pojawia się ta dyskusja?

przez ~niepowtarzalnylogin,
    2009-12-13 16:44:17

\'sven\' napisał(-a):Kpina.Pokaż nasze inne posty politykom, policji, pogotowiu...Myślisz że pierwszy raz w polskim internecie pojawia się ta dyskusja?Nie kpię, raczej jestem naiwny. Wydaje mi się to dziwne, żeby ktoś sam sobie chciał szkodzić. Naiwnie wierzę, że jeśli reklamodawcy zobaczą konkretne posty przeciwko konkretnym reklamom na konkretnym portalu to chociaż się zastanowią, czy na pewno o to im chodzi. Jeśli można spróbować coś w tej sprawie zrobić, to czemu nie? Najwyżej się nie uda.

przez ~dansemacabre,
    2009-12-13 16:55:23

\'niepowtarzalnylogin\' napisał(-a):Nie kpię, raczej jestem naiwny. Wydaje mi się to dziwne, żeby ktoś sam sobie chciał szkodzić. Naiwnie wierzę, że jeśli reklamodawcy zobaczą konkretne posty przeciwko konkretnym reklamom na konkretnym portalu to chociaż się zastanowią, czy na pewno o to im chodzi. Jeśli można spróbować coś w tej sprawie zrobić, to czemu nie? Najwyżej się nie uda.a myślałem że idealiści to wymarły gatunek

przez ~psyho89,
    2009-12-13 18:06:02

\'DanseMacabre\' napisał(-a):a myślałem że idealiści to wymarły gatunekNigdy nie mów nigdy

przez ~adamo22,
    2009-12-29 13:16:41

Mnie też to wnerwia

przez ~saber,
    2010-01-03 19:04:50

Już napisano wyżej jakie jest lekarstwo na wkurzające reklamy w internecie. Od kiedy mam Adblock w FireFox to jakie jest moje zdziwienie kiedy wchodzę na jakąś stronę z innego komputera i widzę, że tutaj są reklamy Cała zabawa z zainstalowaniem tej wtyczki zajmuje 2 minuty, a spokój na lata.

przez ~maras86pl,
    2010-01-07 20:06:40

jeśli używacie Firefoxa to warto zainstalować sobie wspomniany dodatek Adblock Plus, mi nie wyskakuje żadna reklama czy to na stronie MH czy na jakiejkolwiek innej

przez ~embi,
    2012-07-19 13:29:56

Powiedzcie mi w jakim świetle stawia się magazyn Men's Health wyświetlając na swoich stronach internetowych reklamy typu "1 zasada płaskiego brzucha" lub "stracisz 1 kg każdego dnia ..."?Ja rozumiem, że utrzymujecie się również z reklam, ale są chyba jakieś granice obłudy.

przez ~vendee,
    2012-07-19 14:11:21

embi tak jak admin napisał to nie zależy całkowicie od nich, z resztą również mam zainstalowanego AdBlock, tyle że na Chrome i też nie wyskakują mi żadne reklamy , kiedy przerzucam się na laptopa rodziców to czasami dostaję szału przeglądając strony, co z resztą mi przypomina że pędzę na lapka zainstalować AdBlock

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA