REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Te cholerne reklamy
    przez ~psyho89,
    2009-12-11 21:26:31

Nie wiem jak was, ale mnei doprowadzają do szału reklamy na górze strony! Jedna jest z jakąś zimą i ile bm nie odświezyl to musi mi male okienko zlatywać na srdoek ekranu co juz mnie tak w*urwia, ze sie odechciewa na strone wchodzić, a do tego teraz jakaś reklama allegro, w ktorej po kazdym odswiezeniu wlacza sie dzwiek przez co czytanie i pisanie jest nieprzyjemne. Ze niby można wylaczyc, ale jak odswiezam i co chwile mi sie to dzieje to dostaje ku*rwicy!

przez ~MH Admin,
    2009-12-11 22:19:54

Coz, Waldemar, nie jestes jedynym, ktorego takie reklamy denerwuja. A nasza strona nie jest jedyna, ktora z problemem takich reklam sie boryka. Rozmawiamy z agencja, ktora nas osluguje, w tej sprawie, ale niestety portale nie maja w tym temacie zbyt duzej sily przebicia, zeby decydowac, jakie reklamy bierzemy, a jakich nie.Problem polega na przekonaniu firm sie reklamujacych, ze takie formy reklamowe dobrze spelniaja swoje zadanie skutecznej promocji produktu, uslugi i marki. Moim zdaniem, przekonaniu blednym, c...więcej

przez ~dansemacabre,
    2009-12-11 22:19:56

mam mozille i adblock plus i nic mi sie nie wyświetla

przez ~brylant,
    2009-12-11 23:13:03

\'Waldemar\' napisał(-a):  Nie wiem jak was, ale mnei doprowadzają do szału reklamy na górze strony! Jedna jest z jakąś zimą i ile bm nie odświezyl to musi mi male okienko zlatywać na srdoek ekranu co juz mnie tak w*urwia, ze sie odechciewa na strone wchodzić, a do tego teraz jakaś reklama allegro, w ktorej po kazdym odswiezeniu wlacza sie dzwiek przez co czytanie i pisanie jest nieprzyjemne. Ze niby można wylaczyc, ale jak odswiezam i co chwile mi sie to dzieje to dostaje ku*rwicy!Też borykam się z tym ...więcej

przez ~czytacz,
    2009-12-11 23:15:14

AdBlock to jest naprawde fajne rozwiazanie!

przez ~psyho89,
    2009-12-12 00:21:22

\'Czytacz\' napisał(-a):AdBlock to jest naprawde fajne rozwiazanie!Co to te Adblock? jakis program umozliwiajacy kontrole nad wyswietlaniem strony??

przez ~czytacz,
    2009-12-12 00:26:28

Co ja Ci bede tlumaczyl - sam se sprawdz:

przez ~sven,
    2009-12-12 02:56:11

Tez mam AdBlock Plus, ekstraDostaje szału jak na innych kompach tego nie ma...

przez ~niepowtarzalnylogin,
    2009-12-12 17:36:07

\'Waldemar\' napisał(-a):Nie wiem jak was, ale mnei doprowadzają do szału reklamy na górze strony!W 100% popieram. Na mnie działają w sposób odwrotny od zamierzonego - trzymam się od tych produktów z daleka. Co za "mózg" wymyślił reklamowanie się poprzez okazywanie całkowitego braku szacunku wobec klientów?Adminie, pokaż proszę tym producentom nasze posty, może ich to skłoni do refleksji. Teraz cierpią oni, my, i w pewnym sensie także MH.

przez ~dansemacabre,
    2009-12-12 17:43:32

\'niepowtarzalnylogin\' napisał(-a):Adminie, pokaż proszę tym producentom nasze posty, może ich to skłoni do refleksji.kpisz?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA