REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Przywitalnia
    przez ~kemot,
    2010-04-27 06:29:32

Brakowało według mnie takiego tematu na forum, nie znalazła nic takiego też wyszukiwarka, więc zakładam Jako że sam jestem nowy na tym forum, witam wszystkich serdecznie.Miejsce zamieszkania - Sosnowiec.Data urodzin - 1977 - więc stary pryk już ze mnie Zainteresowania - muzyka, film, motoryzacja, komputery, siłownia ( ... ) no i oczywiście kobiety

przez ~hustla,
    2010-04-27 07:35:54

KeMoT1977: Witaj, życzę miłego kożystania z forum. Mam nadzieje, że znajdziesz tu mnóstwo tematów dla siebie. Mam podobne zainteresowania prucz komputerów bo z nimi to u mnie kiepsko (co nie znaczy, że jak mi się psuje to nie wiem co z nim zrobić, bo majster rączka jestem).

przez ~Brylant,
    2010-04-27 07:36:35

A ja uważam, że nie był potrzebny, bo można to wszystko wpisać na swoim profilu i jak ktoś będzie zainteresowany to sobie wejdzie i się czegoś dowie o "mnie"...Witaj

przez ~radek86,
    2010-04-27 09:07:23

Wreszcie ktoś założył taki temat, ja także nosiłem się z tym zamiarem, kiedy zacząłem pisać na tym forum, ale nie wiedziałem czy jest taka tradycja. Ostatecznie nie założyłem.Witaj!

przez ~kemot,
    2010-10-10 03:58:57

Chyba jednak nie był potrzebny, a przynajmniej nie przyjął się

przez ~wujas,
    2011-01-28 12:03:21

Witam,Jestem Damian,Data urodzenia 1992.03.09Miejsce zamieszkania: Okolice KrosnaZainteresowania: Sport i rekreacja, sztuki walki, muzyka, motoryzacja, ekonomia i komputery.W sumie zarejestrowałem się kilka dni temu ale temat dopiero teraz zauważyłem. Powinien być przyklejony to się przyjmie

przez ~maciejmh,
    2011-02-18 17:49:10

Witam! Maciek '85... Pozdrawiam wszystkich Użytkowników forum.

przez ~karolka,
    2011-03-11 21:32:40

CześćMam na imię Karolina i zarejestrowałam się, ponieważ chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o męskim sposobie myślenia oraz spojrzeniu na pewne sprawy (głównie relacje damsko-męskie- nie, nie szukam chłopaka:), chodzi raczej o moje specyficzne zainteresowania). Myślę, że przy okazji sama dowiem się czegoś ciekawego o Was i dzięki temu łatwiej będzie mi zrozumieć pewne zachowania mężczyzn. Interesuję się głównie psychologią i biologią- co zresztą przekłada się na moje studia. Mieszkam w Krakowie.

przez ~alek,
    2011-03-11 21:39:30

Cześć czołem, specyficzne zainteresowania? Sprecyzuj

przez ~karolka,
    2011-03-11 21:48:21

Psychologia ewolucyjna, strategie doboru partnera, atrakcyjność interpersonalna, biologiczne i psychologiczne uwarunkowania doboru partnera, ogólnie takie fajne rzeczy:).

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 34
STRONA 1 z 34
REKLAMA