REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Mężczyzna powinien wiedzieć jak.
    przez ~pacjent,
    2010-02-08 17:30:32

CYTAT(Detoks @ 08-02-2010, 15:49) [*] czym wyciągnąć drobniutenkie kawałeczki szkła, szybko zatamować krwawienie i dobrze opatrzyć rozciętą dłon (przegub, palec), gdy ukochana zrobi sobie krzywdę[*] zrobić masaż[*] skutecznie zredukować siniaka[*] zachować się w przypadku oparzenia skóry[*] zachować się w wypadku zwichnięcia nogiWydaje mi się, że nie czytałeś dokładnie bo w Mens Health widziałem artykuły o wymienionej przez Ciebie tematyce chociaż sam czytam je zaledwie od 1,5 roku. Co do resz...więcej

przez ~sven,
    2010-02-08 17:47:08

CYTAT(Misiou @ 08-02-2010, 15:33) Już nie raz w MH wypisywali głupoty, mogliby to zastąpic czymś pożytecznym.Oczywiście, masz rację.Natomiast wtedy stanie sie poradnikiem Przyjemne&Pozyteczne a nie Cosmo dla facetów

przez ~desperado,
    2010-02-08 17:56:25

CYTAT(Pacjent @ 08-02-2010, 18:30) Co do reszty rzeczy to nie są to jakieś mega skomplikowane czynności dla faceta, które potrzebują napisania poradnika.I tu byś się zdziwił

przez ~ziemmowit,
    2010-02-11 15:38:32

Pomysł wg. mnie nie jest głupi, ale raczej zmieniłbym listę propozycji. Naprawdę - montaż lampy, to nie jest filozofia. A jeśli dla kogoś jest, to i tak niech lepiej uda się do jakiego bardziej specjalistycznego źródła. Są rzeczy których w MH bym nie szukał i nie polecał. Zamiast tego może jakaś wiedza, która nie wiadomo się kiedy przyda, ale jest ważna.

przez ~donluka,
    2010-02-11 17:08:07

Ja bym sie podpisal pod tym aby zamieszczac obszerniejsze info o treningach dla np. tych ktorzy uprawiaja sporty walki. Chociaz wiedza praktyczno-medyczna tez by nie zaszkodzila:)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 2
REKLAMA