REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Mężczyzna powinien wiedzieć jak.
    przez ~detoks,
    2010-02-08 14:49:32

Magazyn czytam od stycznia 2006 roku. Od tego czasu dowiedziałem się wielu pożytecznych rzeczy. W skrócie, przede wszystkim nt ćwiczen, kobiet, seksu i odżywiania. Za co jestem Wam cholernie wdzięczny. Niemniej jednak nie każdy ma szczęście mieć ojca, który nauczyłby syna jak zadbać o dom. Czułbym się bardziej wartościowym facetem, gdybym wiedział jak: zamontować umywalkę i naprawić cieknący lub zapchany kran we własnym domu zamontować w domu sedes uszczelnić okna w domu, bo ziębi i kobieta marznie zamontować wa...więcej

przez ~sven,
    2010-02-08 14:57:16

A nie możesz tego znaleźć na stronach innych w internecie że musisz to mieć KONIECZNIE w MH?Już sobie wyobrażam modela napinającego 6pak przy montowaniu klapy od kibla.Ja osobiście jestem samoukiem i uczę się na własnych błędach - wystarczy kreatywnie myślec przy pracy;)Poszukaj - jest cała masa stron co jak robić.A jak nie ma - pralki, lodówki i inne mają:-instrukcję obsługi-fachowców którzy naprawią.Co do wszystkiego - jestes zainteresowany - poszukaj - w internecie jest tez wiele na temat pierwszej pomocy, pa...więcej

przez ~misiou,
    2010-02-08 14:58:59

co do pierwszego postu - podpisuję się pod tym rękami i nogami!co do treningów, mnie natomiast ciekawi trening + dieta Tomasza Adamka - czyli jak zrobic tak potężną masę w tak krótkim czasie nie zalewając się przy tym tłuszczem i zachowując szybkosc.

przez ~czytacz,
    2010-02-08 15:03:01

CYTATJa osobiście jestem samoukiem i uczę się na własnych błędachNie ma chyba gorszej, kosztowniejszej i bardziej czasochlonnej metody zdobywania wiedzy, niz uczenie sie na WLASNYCH bledach.Ja tam wole uczyc sie na cudzych.

przez ~godfather,
    2010-02-08 15:21:11

Jest sporo poradników w necie jak robic takie najprostsze prace domowe. A uszczelnia się okna uszczelkami, przecież to jest proste i masz instrukcje na opakowaniu. Chyba że mówisz o kitowaniu starych drewnianych okien, ale to też lepiej oddać do szklarza niż się z tym babrać.W ogóle skąd ty wziąłeś tą listę rzeczy?po wpisaniu w google na pewno wyskoczą odpowiedzi jak to zrobić, pewno z obrazkami heh CYTAT(Detoks @ 08-02-2010, 15:49) zamontować umywalkę i naprawić cieknący lub zapchany kran we...więcej

przez ~misiou,
    2010-02-08 15:22:52

CYTAT(Godfather @ 08-02-2010, 16:21) Jest sporo poradników w necie jak robic takie najprostsze prace domowe. A uszczelnia się okna uszczelkami, przecież to jest proste i masz instrukcje na opakowaniu. Chyba że mówisz o kitowaniu starych drewnianych okien, ale to też lepiej oddać do szklarza niż się z tym babrać.W ogóle skąd ty wziąłeś tą listę rzeczy?po wpisaniu w google na pewno wyskoczą odpowiedzi jak to zrobić, pewno z obrazkami heh Misiou ty na prawdę nie domyślasz się jak się to robi ?to ...więcej

przez ~sven,
    2010-02-08 15:30:01

CYTATpo to mamy MH, aby żyło nam się łatwiej:)Mi się wydawało że po to mamy mózgi i zdolność myślenia abstrakcyjnego.Ale chyba nie wszyscy.Choć z drugiej strony, ja bym poszedł na to - dołożył ze dwie strony poradnika, podniósł cene o 1zł.Stworzyłbym lakoniczny poradnik, za który ludzie by płacili.

przez ~czytacz,
    2010-02-08 15:32:31

CYTAT# czym wyciągnąć drobniutenkie kawałeczki szkła, szybko zatamować krwawienie i dobrze opatrzyć rozciętą dłon (przegub, palec), gdy ukochana zrobi sobie krzywdę# zrobić masaż# skutecznie zredukować siniaka# zachować się w przypadku oparzenia skóry# zachować się w wypadku zwichnięcia nogiRozwiazanie niektorych z tych problemow (i paru innych) znajdziesz tutaj:http://www.menshealth.pl/zdrowie/Ratuj-sie...-moze-3572.html

przez ~misiou,
    2010-02-08 15:33:36

CYTAT(sven @ 08-02-2010, 16:30) Mi się wydawało że po to mamy mózgi i zdolność myślenia abstrakcyjnego.Ale chyba nie wszyscy.Choć z drugiej strony, ja bym poszedł na to - dołożył ze dwie strony poradnika, podniósł cene o 1zł.Stworzyłbym lakoniczny poradnik, za który ludzie by płacili.Sven, w moim mniemaniu przesadzasz. Już nie raz w MH wypisywali głupoty, mogliby to zastąpic czymś pożytecznym.

przez ~bijuu,
    2010-02-08 16:58:58

CYTAT(sven @ 08-02-2010, 14:57) Już sobie wyobrażam modela napinającego 6pak przy montowaniu klapy od kibla. Sądzę że byłoby śmiesznie .Tak czy owak jeżeli chodzi o tego typu sprawy to jakoś sobie daję radę , tzw jeżeli coś mi się zepsuję to naprawię sobie sam .Chyba że samochód ...bo tam wiem tylko gdzie wlewa się paliwo i jak zmienić koło a ! i silnik też wiem gdzie jest.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA