[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Men's Health - strona i magazyn

Chcę zapuścić kręcone włosy.
    przez ~KrÄ?cony,
    2016-08-20 22:40:52

Witam! Mam w planach zapuścić włosy, bo mam kręcone, a krótkie wyglądają koszmarnie (nie czuję się). Dopiero co zapuszczałem (z 3 miesiące) i już jakaś długość to była, ale było to takie afro. To też niefajnie wygląda. Jak przejść przez ten okres przejściowy? Ma ktoś może jakieś sugestie co do zapuszczania takich włosów? Teraz ściąłem prawie na krótko (góra dłuższa, boki na krótko) i chcę zapuścić, żeby te włosy jakoś fajnie wyglądały. Czy z bardzo kręconych włosów można później ułożyć jakąś fajną fryzurę?

przez ~ONA_ONA,
    2016-08-21 02:30:48

Jaki skręt masz loków i jak długie chcesz je mieć?

przez ~KrÄ?cony,
    2016-08-21 16:41:48

Kręcą się naprawdę bardzo mocno. Nie wiem jakie długie, myślę że średniej długości - tak żeby wyglądało to jakoś ładnie.

przez ~ONA_ONA,
    2016-08-21 18:35:59

Czy masz skręt włosów w okolicach 3B??

przez ~KrÄ?cony,
    2016-08-23 22:38:50

Bardzo ciężko stwierdzić po tych zdjęciach, ale to prawdopodobne.

przez ~KrÄ?cony,
    2016-08-24 20:19:02

Mam górę nieco dłuższą niż boki. Czy lepiej doprowadzić górę i boki do tej samej długości? Jakieś tabletki na porost włosów warto brać?

przez ~vaskes,
    2016-08-24 20:59:36

Daj temu czas. Wlosy to hokeisci, ze sie gdzies spiesza. Jesien to dobry czas na zapuszczanie wlosow. Zawsze mozesz czapke ubrac jak co. Bierz cynk. Cos tam pomaga. Ponoć. Cudow jednak nie ma.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij