REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

tabela treningowa
    przez ~michal0412,
    2009-12-29 18:45:14

Witam!Mam problem, ostatnio przeczytałem na menshealth.pl ze podczas cwiczenia jest wazna tabela treningowa. Własnie w tym tkwi problem że nie wiem za bardzo jak powinna wyglądać owa tabela. Był bym bardzo wdzięczny w udzieleniu pomocy. Pozdrawiam.

przez ~sven,
    2009-12-29 19:08:40

Ja myślałem że podczas ćwiczenia bardzo wazne jest podnoszenie ciężarów.

przez ~patero,
    2009-12-29 19:13:30

\'sven\' napisał(-a):Ja myślałem że podczas ćwiczenia bardzo wazne jest podnoszenie ciężarów.Sven miażdżysz ;p

przez ~patero,
    2009-12-29 19:16:43

\'michal0412\' napisał(-a):Witam!Mam problem, ostatnio przeczytałem na menshealth.pl ze podczas cwiczenia jest wazna tabela treningowa. Własnie w tym tkwi problem że nie wiem za bardzo jak powinna wyglądać owa tabela. Był bym bardzo wdzięczny w udzieleniu pomocy. Pozdrawiam.Taka tabela to nic trudnego i szczerze nie jest taka konieczna jeżeli układasz sobie treningi i zmieniasz ćwiczenia. Mięśnie trzeba szokować, więc modyfikacje treningu co 3-4 tygodnie są jak najbardziej ok. Mimo to jeśli nadal chcesz tabe...więcej

przez ~michal0412,
    2009-12-29 19:29:38

Dzięki.

przez ~michal0412,
    2009-12-29 19:38:34

\'Patero\' napisał(-a):Sven miażdżysz ;pwłasnie w tym tkwi problem ze myślałeś sven...bezmyślne podnoszenie ciężarów do niczego nie prowadzi..

przez ~bijuu,
    2009-12-29 19:56:06

A ja sobie zapisuję ...znaczy od nowego roku będę zapisywał z jakim ciężarem pracowałem na danym treningu .

przez ~19dawid90,
    2009-12-29 20:14:34

widzę postanowienia noworoczne

przez ~sven,
    2009-12-29 21:03:20

\'michal0412\' napisał(-a):własnie w tym tkwi problem ze myślałeś sven...bezmyślne podnoszenie ciężarów do niczego nie prowadzi..Bezmyślne nie prowadzi? Spójrz na ludzi pracujących fizycznie... Przybierają bezmyślnie wykonując mechaniczne czynności.Natomiast dziennik potrzebny jest, ale dużo bardziej potrzebne jest samo ćwiczenie.Bo wychodzi że ja trenując bez dziennika trenuję bezmyślnie, i trening nic mi nie daje.Więc skoro dziennik jest niezbędny - to co dopiero suplementy... Ufff, chyba oddam hantle na złom.

przez ~brylant,
    2009-12-29 22:04:24

\'sven\' napisał(-a):Bezmyślne nie prowadzi? Spójrz na ludzi pracujących fizycznie... Przybierają bezmyślnie wykonując mechaniczne czynności.Natomiast dziennik potrzebny jest, ale dużo bardziej potrzebne jest samo ćwiczenie.Bo wychodzi że ja trenując bez dziennika trenuję bezmyślnie, i trening nic mi nie daje.Więc skoro dziennik jest niezbędny - to co dopiero suplementy... Ufff, chyba oddam hantle na złom.Nie czyń tego!oddaj je mi,szukam po leniwych znajomych tanich hantli ,ale wszyscy niby za niedługo zaczn...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA