REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

sylwetka...
    przez ~czarny,
    2009-10-05 18:03:10

Witam. Mam problem tylko nie wiem jak to wytłumaczyć. Ćwiczę już kilka miesięcy i sylwetkę mam nawet nawet ale chciałbym mieć lepszą. Konkretnie chodzi mi o to co zrobić ( jak ćwiczyć , co ćwiczyć , z jakimi ciężarami) , żeby moja sylwetka wyglądała tak jak bym sie "napompował" ? Nie wiem czy należy skupić się nad górną częścią klatki , czy mięśniami pleców, czy może trzeba rozwinąć inne mięśnie. Pewnie większość mnie nie zrozumiała więc postaram się wyjaśnić tak :Nie chcę wyglądać tak :[attachment=6...więcej

przez ~psyho89,
    2009-10-05 19:18:00

Każdy z modeli mh ma wycwiczoną dolną część klaty wiec nawet gdy nie jest ona fizycznie jakas ogromna to wydaja sie pelniejsza i zgrabniejsza poprzez wcięcie u dolu, ten charakterystyczny zarys. Wyciskaj ciezar mając głowę ponizej poziomu bioder.PS : moim zdaniem ten model z drugiego zdjęcia jest taki sobie;]

przez ~bestsiwy,
    2009-10-06 20:45:02

model z pierwszego zdjecia ma barki sciagniete w tyl i dlatego wydaje sie ze ma mniejsza klatke. sprobuj rozciagnac klatke rozpietkami i pompkami na podwyzszeniu i na poreczach. dobrze tez dzialaja pompki w waskim ustawieniu dloni bo odseparuja od siebie miesnie. mam nadzieje ze dobrze cie zrozumialem xD

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA