REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

pomocy .......
    przez ~misiak,
    2009-03-01 23:50:38

Potrzebuję waszej pomocy , w sprawie zaplanowania treningu , bardzo bym prosił o pomoc Wasza .Ja już ćwiczę od miesiąca na siłowni ale to taki trening ogólny . Bardzo bym chciał się podnosić na drążku i mieć bardzo silne ręce , wiem że w tym celu trzeba mieć mocy triceps , barki i plecy , też lubię trenować na worku i biegam przed siłownią troszkę żeby całe ciało się rozwijało ale najbardziej mi zależy na rękach i sile . Pomożecie mi ułożyć odpowiedni trening ???

przez ~jacekg,
    2009-03-02 00:16:14

Wystarczy poczytać artykuły w serwisie MH ,tam wszystko znajdziesz.

przez ~SoltyS,
    2009-03-02 00:20:17

A na wypadek gdyby Ci nie wystarczyły same artykuły looknij też na to:

przez ~czytacz,
    2009-03-02 00:52:03

Bardzo bym chciał się podnosić na drążku i mieć bardzo silne ręce , wiem że w tym celu trzeba mieć mocy triceps , barki i plecyNienajlepiej z Twoja wiedza, bo przy podciaganiu tricepsy nie pracuja wcale, a barki w minimalnym stopniu. Tu przede wszystkim potrzebne sa silne bicepsy i plecy.Poswiec troche czasu na lekture artykulow na stronie MH, to sie duuuuuuuuuuuuzo nauczysz.

przez ~sven,
    2009-03-02 08:48:19

No skoro masz dopiero miesięczny staż, to po prostu pracuj na razie ogólno-rozwojowo. Silne ręce przyjdą z czasem.Internet jest pełny róznych zestawów ćwiczeń i diety - zaleznie od stażu, rodzajów treningu i wieku.Poszperaj.

przez ~SoltyS,
    2009-03-02 14:25:02

No i co jest również ważne, skup się na dobrej technice wykonywania ćwiczeń,bo to istotna rzecz

przez ~bartolomeo107,
    2009-03-02 19:06:57

Zajżyj na Sportowe Forum Dyskusyjne sfd.pl - polecam! Wszystko o treningu (nie tylko na siłowni)

przez ~misiak,
    2009-03-10 19:16:58

Dzięki za wskazówki

przez ~sml1,
    2009-05-13 23:55:42

CYTAT(Czytacz @ Mar 2 2009, 0:45 AM) przy podciaganiu tricepsy nie pracuja wcale, a barki w minimalnym stopniu.czyżby? Pozwolę sobie zacytowaćGlowa dluga tricepsu to najsilniejszy prostownik ramienia w stawie ramiennym i silny przywodziciel.wyciągnij wnioskiPozdro.

przez ~czytacz,
    2009-05-14 00:31:06

Silny przywodziciel, ale nie w tej plaszczyznie. Triceps jest jednak przede wszystkim prostownikiem. Pozwole sobie zacytowac: Podciąganie na drążku szerokim nachwytemNajsilniej pracują mięśnie najszersze grzbietu, obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe i mięśnie dwugłowe ramion. Podciąganie na drążku wąskim nachwytemW tym ćwiczeniu najbardziej zaangażowane są mięśnie obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, najszersze grzbietu oraz mięśnie dwugłowe ramion.Podciąganie na drążku podchwytemNajsilniej pra...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA