REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

pomocy ...
    przez ~kaczuch,
    2009-05-11 16:44:47

witam zakaldam ten temat bo potzrebuje pomocy... jestem troche zielony w te klocki a chcialem troszke poprawic swoja sylwetke... i tu mam problem bo niewiem jakie cwiczenia :/ tzn z motywowalem sie i rozpoczelem robic cwiczenia z nr kwietniowego 5 cech zwyciezcy oraz smukly i sprawny pozniej dolozylem sobie trening komandosa znalezony tu na forum i tu mam pytanko czy warto je wykonywac? mysle ze tak... tylko niewiem jak czesto i czy mozna je laczyc zesoba... mialem mysl zeby wykonac je wszytskie jeden po drugim ...więcej

przez ~rogal12321,
    2009-05-11 16:54:39

CYTAT(adrian @ May 11 2009, 15:37 PM) witam zakaldam ten temat bo potzrebuje pomocy... jestem troche zielony w te klocki a chcialem troszke poprawic swoja sylwetke... i tu mam problem bo niewiem jakie cwiczenia :/ tzn z motywowalem sie i rozpoczelem robic cwiczenia z nr kwietniowego 5 cech zwyciezcy oraz smukly i sprawny pozniej dolozylem sobie trening komandosa znalezony tu na forum i tu mam pytanko czy warto je wykonywac? mysle ze tak... tylko niewiem jak czesto i czy mozna je laczyc zesoba... mialem ...więcej

przez ~dilu,
    2009-05-11 17:09:38

Najwazniejsze jest jaki cel chcesz osiagnac. Bo poprawienie sylwetki niewiele mi mowi. Chcesz poprawic sylwetke poprzez stracenie na wadze i wyrzezbienie tego co pozostanie, a moze chcesz jeszcze nabrac troche masy i ja wyrzezbic, czy moze chcesz zostawic u siebie taka wage jaka masz i po prostu nabrac troche rzezby?

przez ~kaczuch,
    2009-05-11 18:10:30

CYTAT(Dilu @ May 11 2009, 17:02 PM) Najwazniejsze jest jaki cel chcesz osiagnac. Bo poprawienie sylwetki niewiele mi mowi. Chcesz poprawic sylwetke poprzez stracenie na wadze i wyrzezbienie tego co pozostanie, a moze chcesz jeszcze nabrac troche masy i ja wyrzezbic, czy moze chcesz zostawic u siebie taka wage jaka masz i po prostu nabrac troche rzezby?hmm wage mysle ze niemam najgorszej bo okolo 74 przy 180 chcociaz moze troche straty by sie przydalo wykonujac tamte obwody o ktoruch pisalem zjechalem do...więcej

przez ~lep1,
    2009-05-11 18:24:50

nóg na początku nie zostawiaj w spokoju tylko ćwicz według jakiegoś konkretnego planu bo nogi to jedne z największych mięśni w naszym ciele i robienie przysiadów , wykroków daje dużo testosteronu co pomaga w przyroście mięśni

przez ~luki,
    2009-05-11 18:25:35

Tak warto biegac przed sniadaniem. MH polecalo lyzke miodu przed biegem wszamac, zeby miec troche energii. Jesli chcesz biegac(aeroby), zeby schudnac, ale nie tracic miesni to polecam BCAA. Jesli chodzi o te twoje laczenie treningow to nie bardzo widze sens. Lepiej zrobic jeden po drugim, ale porzadnie. Do tego wlasnie dieta, basen i powinienes byc zadowolony.Luki

przez ~kaczuch,
    2009-05-11 18:28:32

CYTAT(*Luki* @ May 11 2009, 18:18 PM) Tak warto biegac przed sniadaniem. MH polecalo lyzke miodu przed biegem wszamac, zeby miec troche energii. Jesli chcesz biegac(aeroby), zeby schudnac, ale nie tracic miesni to polecam BCAA. Jesli chodzi o te twoje laczenie treningow to nie bardzo widze sens. Lepiej zrobic jeden po drugim, ale porzadnie. Do tego wlasnie dieta, basen i powinienes byc zadowolony.Lukiw łączeniu mialem na mysle ze po skonczeniu jednego zaczac odrazu drugi czy moze rozkladac je na kilka dni?

przez ~luki,
    2009-05-11 18:50:50

CYTAT(adrian @ May 11 2009, 18:21 PM) w łączeniu mialem na mysle ze po skonczeniu jednego zaczac odrazu drugi czy moze rozkladac je na kilka dni?Ok, powiem jak ja bym zrobil. Pierwszy miesiac robie trening X. Nastepny miesiac - trening Y.Robienie jeden po drugim w ciagu jednego dnia moze spowodowac odwrotny efekt do zamierzonego - spalic miesnie. Ja tak mialem jak zaczynalem przygode w silowni. 2h glupiego treningu i dziwilem sie, czemu coraz mniej miesni mam. Luki

przez ~brylant,
    2009-05-11 19:32:24

CYTAT(Lep @ May 11 2009, 18:17 PM) nóg na początku nie zostawiaj w spokoju tylko ćwicz według jakiegoś konkretnego planu bo nogi to jedne z największych mięśni w naszym ciele i robienie przysiadów , wykroków daje dużo testosteronu co pomaga w przyroście mięśni I to jest bardzo ważne!!! nie olewaj nóg.

przez ~kaczuch,
    2009-05-11 19:53:59

CYTAT(brylant @ May 11 2009, 18:25 PM) I to jest bardzo ważne!!! nie olewaj nóg.co powiecie na :pon, , piątek : rano bied 5km wieczór trening komandos 3 serie po 1min na ćwiczeniewtr, czw, sob : rano interwały 5min trucht a potem 5 X 1min 90% szybkosci z przerwami pomiedzy sriami wieczór : podciaganie na drazku p ile dam rade do tego podciaganie w podporze pomka z rotacja tulowia pomki na hantlach w podchwycie i pomki na hantlach z podciaganiem ramieniaśroda rano przysiady z reko...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA