REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

pomoc z rzeźba
    przez ~rogal12321,
    2009-01-31 00:33:22

siema :>opisze wam w skroconej wersji moj problem,jestem 17 letnim chlopakiem, cwicze 4 miesiace na silowni.Mam przyrosty sily, podnosze coraz wiecej alee, niemoge zwiekszyc miesni, i niewiem dlaczegoodzywiam sie zdrowo, duzo bialek,przytylem 6 kg a nie widze efektow swojej pracy i zaczynam sie zalamywac ;o. reka mi sie tylko o 5 cm podniosla i klatka leciutko urosla ale to wszystko jak na 4 miesiace to slabo,

przez ~mythos,
    2009-01-31 00:42:00

Sześć kilo jak na cztery miesiące to słabo? Przyjacielu, to rewelacja! Jeśli utrzymasz takie tempo, w rok będzie to 18 kilosków, czego chcieć więcej? 5 cm w łapie to mało? No wiesz... Ja, gdy zaczynałem, miałem bodaj 26, teraz mam 42-44, ale zajęło mi to ładnych parę lat! Pamiętaj, to sport dla wytrwałych, nie można rezygnować szybko. A ty masz naprawdę dobre wyniki, pracuj nad sobą, a z pewnością nie będziesz zawiedziony. Oczywiście ja i inni userzy służymy Ci poradą w konkretnych sprawach.

przez ~rogal12321,
    2009-01-31 00:46:40

\'Mythos\' napisał(-a):Sześć kilo jak na cztery miesiące to słabo? Przyjacielu, to rewelacja! Jeśli utrzymasz takie tempo, w rok będzie to 18 kilosków, czego chcieć więcej? 5 cm w łapie to mało? No wiesz... Ja, gdy zaczynałem, miałem bodaj 26, teraz mam 42-44, ale zajęło mi to ładnych parę lat! Pamiętaj, to sport dla wytrwałych, nie można rezygnować szybko. A ty masz naprawdę dobre wyniki, pracuj nad sobą, a z pewnością nie będziesz zawiedziony. Oczywiście ja i inni userzy służymy Ci poradą w konkretny...więcej

przez ~mythos,
    2009-01-31 00:52:10

No i bardzo dobrze, 5 cm to ogromny skok. A że ktoś ma więcej... Zawsze się ktoś taki znajdzie, nie patrz na innych, tylko na siebie, trenuj, odżywiaj się dobrze. Oni odpadną, przestaną trenować, a Ty zostaniesz. Ja jestem po kontuzji barku i nawet, gdybym chciał, nie mogę wycisnąć 100kg i nigdy nie będę mógł robić ławeczki z dużym ciężarem. Czy mam się z tego powodu załamywać? Trzeba mierzyć cele na swoje możliwości, a nie starać się prześcignąć kolegów. To tylko rodzi frustrację i niezdrową rywalizację...

przez ~czytacz,
    2009-01-31 02:05:22

Napisales w temacie topika "pomoc z rzezba", ale jak widze Twoim glownym celem w tej chwili jest masa. I tej masy w 4 miesiace nabrales naprawde duzo. Niektorzy w ciagu roku nie sa w stanie tego osiagnac, co Tobie juz sie udalo. Nie sugeruj sie kolesiami, ktorzy jeszcze szybciej, duzo szybciej niz Ty przypakowuja, bo byc moze: A. nie trenuja na czysto, wspomagajac sie sterydami, B. stosuja suplementy, ktore zwiazaly w ich miesniach duzo wody, C. maje znakomite predyspozycje genetyczne, albo D. maja ide...więcej

przez ~lep1,
    2009-01-31 08:21:28

Mythos bardzo fajnie to opisałeś Rogal co do tego że mają szybciej to ty masz naturalne przyrosty i za to chwała a inni mogą się wspomagać sterydami a jeśli chcesz już rzeźbę to rób więcej powtórzeń i mniej odpoczynku pomiędzy seriami a nie które ćwiczenia połącz w super serie:)

przez ~luki,
    2009-01-31 10:07:15

Pewnie odzywiamy sie i trenujemy na tym samym poziomie a przyrosty mam o polowe mniejsze.I uwazam, ze wszystko jest OK... Takie geny... Tylko, ze wiem jak nad sylwetka bede pracowal pol roku to i tyle czasu potem bez treningu ona sie utrzyma. Jak bede ja robil 5 lat to i jest szansa, ze potem bez treningu bede dluzej wygladal jak prawdziwy mezczyzna. Luki

przez ~saber,
    2009-01-31 10:09:20

Mnie to zastanawia, że po miesiącu to waga mi lekko spadła ok. 2-3kg. Wcześniej ważyłem 70-71, teraz 67-69 (176cm). Zauważam jednak poprawę w wyglądzie sylwetki na korzyść. Za mało jem?

przez ~luki,
    2009-01-31 10:41:09

\'saber\' napisał(-a):Mnie to zastanawia, że po miesiącu to waga mi lekko spadła ok. 2-3kg. Wcześniej ważyłem 70-71, teraz 67-69 (176cm). Zauważam jednak poprawę w wyglądzie sylwetki na korzyść. Za mało jem?Mialem podobnie. Moze taka mamy przemiane materii... Na wadze kg ubywa, wyglada sie lepiej. Moze to przez odwodnienie organizmu? Ja pije duzy kawy, ktora odwadnia a wode potrafie nie pic przez pol dnia. Luki

przez ~theedge,
    2009-01-31 11:08:03

Mnie to zastanawia, że po miesiącu to waga mi lekko spadła ok. 2-3kg. Wcześniej ważyłem 70-71, teraz 67-69 (176cm). Zauważam jednak poprawę w wyglądzie sylwetki na korzyść. Za mało jem?Zmieniles diete? Moze zmniejszyles ilosc kcal? Odzywiasz sie tak jak przed pojsciem na silownie? Opisz swoj trening

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA