[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

nogi rzeźba
    przez ~lep1,
    2009-05-30 10:45:14

Tak jak w temacie chciałbym zrobić rzeźbę nóg czy to oznacza że powinienem robić np 3 ćwiczenia z maksymalną liczbą powtórzeń potem załóżmy 30 sekund przerwy i powtórzyć to 2-3 razy ?ćwiczenia jakie bym wykonywał to przysiady z hantlami wykroki z hatnlamiwspięcia na palce też z hantlami jak Wy to widzicie ?

przez ~mythos,
    2009-05-30 12:41:50

Hmmm... Poza oczywiście odpowiednią dietą, polecałbym wprowadzenie technik intensywnościowych, takich jak super-serie i serie łączone. Brak tutaj kilku ćwiczeń, idealnych przy poprawie separacji ud, jak np. syzyfków i czegoś na dwugłowe, np. MC na prostych nogach. Poza tym, obecnie odchodzi się od robienia jakichś kosmicznych zakresów powtórzeń, jako zbyt katabolicznych.Moja rada więc - połącz dwa - trzy ćwiczenia razem w jedną serię łączoną i kolejne dwa-trzy w drugą. Zrób tryz serie łączone pierwszego zestawu ...więcej

przez ~adder,
    2009-05-30 13:03:18

jeśli jako aeroby robisz rower przestaw sie na bieżnie rowerek powiększa uda

przez ~lep1,
    2009-05-30 14:43:15

Poszukałem trochę innych ćwiczeń jakie mogę wykonywać z moim sprzętem i jest to 6 ćwiczeń .przysiady z hantlamiwykroki z hantlamiwspięcia na palce też z hantlamiunoszenie nog w lezeniu przodemprzysiady na jednej nodzeprzysiad bulgarskiOczywiście przysiady na jednej nodze i przysiady bułgarskie to jest według mnie prawie to samo więc nie będę wykonywał wszystkich ćwiczeń więc podzieliłem sobie te ćwiczenia tak: PLAN A Przysiady z hantlami pow12-15Wykroki z hantlami pow12-15Wspięcia na palce z hantlami pow12-15PLA...więcej

przez ~mythos,
    2009-05-30 17:29:10

Prawie dobrze, tylko najpierw zrób trzy serie planu A i dopiero przejdź do planu B. Sugerowałbym też, byś łydki trenował na koniec treningu, z prostej przyczyny - napompowana łydka ma skłonność do skurczów, co nie wpływa dobrze na stabilność, szczególnie przy przysiadach na jednej nodze. No i wciąż nie widzę syzyfków i MC. To naprawdę wyśmienite ćwiczenia, niesamowicie poprawiają separację mięśni.

przez ~remekbd,
    2009-05-30 23:29:13

Ja z czystym sumieniem polecam bieganie. Jak przed chorobą biegałem to nogi były na prawdę dobrze wyrzeźbione. Ja biegałem na 5km ale nie wiem jak to wygląda u Ciebie.

przez ~adder,
    2009-06-01 14:50:35

CYTATJa z czystym sumieniem polecam bieganie. Jak przed chorobą biegałem to nogi były na prawdę dobrze wyrzeźbione. Ja biegałem na 5km ale nie wiem jak to wygląda u Ciebie.samo bieganie nie wystarczy szczególnie u zaawansowanych, a jak widze Lep raczej początkujący nie jest

przez ~lep1,
    2009-06-01 18:01:46

może nie zaawansowany ale jak kiedyś chodziłem na siłkę to bardzo dużo ćwiczeń wykonywałem na nogi i złapałem masę i chce to wyrzeźbić Mythos dodam syzyfki do planu A zamiast łydek a łydki pod koniec tak jak mówiłeś będę robił : )

przez ~noob,
    2009-06-01 18:02:36

także polecam bieganie

przez ~lep1,
    2009-06-01 18:09:37

biegać również mam zamiar : )

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA