REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

instruktor fitness
    przez ~bartas6,
    2012-01-24 18:51:22

no tak Fitness bardziej popularny, a jak to sie ma do zatrudniania osob? wiekszą szanse zatrudnienia można mieć po kursie z kulturystyki czy fitnessu? czy zalezy to od klubu itp?

przez ~sakii,
    2012-01-24 22:51:50

\'bartas6\' napisał(-a):no tak Fitness bardziej popularny, a jak to sie ma do zatrudniania osob? wiekszą szanse zatrudnienia można mieć po kursie z kulturystyki czy fitnessu? czy zalezy to od klubu itp?a kto ma większą szansę na zatrudnienie: blondynki czy brunetki?Specjalizacja kursowa ma średnie znaczenie. Bardziej liczy się jego osobowość, doświadczenie, sylwetka i jeszcze raz sylwetka i ewenutalnie dodatkowe kwity. Instruktor kulturystyki, który nie wygląda jak szafa jest generalnie śmieszny jeżeli chodzi o uczenie prawdziwych kulturystów jak mają ćwiczyć.

przez ~pisii35,
    2012-01-26 23:37:25

Mnie wydaje się że jako instruktor fitnessu jest większa możliwośc pracy. Najlepiej wyrobic sobie jeszcze papierek do pracy z młodzieżą.

przez ~sakii,
    2012-01-28 14:21:01

\'pisii35\' napisał(-a):Mnie wydaje się że jako instruktor fitnessu jest większa możliwośc pracy. Najlepiej wyrobic sobie jeszcze papierek do pracy z młodzieżą.nie ma czegoś takiego :-) Papierek do pracy z młodzieżą to jest ni mniej ni więcej, tylko uprawnienia pedagogiczne. Kiedyś się je robiło w ramach kursu równolegle ze studiami. Teraz uprawnienia pedagogiczne robi się wyłącznie na studiach podyplomowych.

przez ~Molbisss,
    2013-02-03 07:31:19

Witajcie,chciałem odświeżyć wątek. Czy ktoś rozglądał się za kursami w AIS? Mają dobrą kadrę i zastanawiam się nad zrobieniem kursu na instruktora aby móc prowadzić zajęcia.

przez ~antylilpeneros,
    2013-02-03 21:57:13

Po zaglądnięciu na ich stronę i ktrótkiej lekturze, osobiście odradzam. Nigdzie nie pisze, że papiery tam uzyskane są \"żelazne\"/państwowe, ani nie ma podanych szczegułowych informacji o kursach. 2 tygodnie by robić instruktora? Komedia! Bez urazy ale takie kursy generują w większości samych amatorów sportu, którzy gówno wiedzą. Instruktora robi się przez minimum +/- 3tygodnie wykładów/ćwiczeń, 3tygodni pracy własnej i 2tygodnie praktyk. Prawdziwy kurs uwzględnia oprócz części praktyczno-teoretycznej o danej ak...więcej

przez ~Molbisss,
    2013-02-04 08:21:45

O te papiery to chyba dopytam u źródła faktycznie, choć podejrzewam, że jakieś papiery są, ale to dopytam, dzięki za zwrócenie uwagi. Co do samych kursów no to póki co tyle co szukam opinii osób które może korzystały, bo teoretycznie kadrę mają bardzo dobrą więc mnie zainteresowało. Praktyki instruktorskie na pewno sa bo są nawet wpisane w grafik fitness clubu z tego co zdążyłem zauważyć, więc to akurat jest, ale ok postaram się dzisiaj może przedzwonić i dopytać o szczegóły. Dzięki!

przez ~ambitna,
    2013-03-26 20:37:51

Mam pytanie, czy aby mieć większą szansę zatrudnienia jako instruktor fitness w klubie muszę koniecznie kończyć specjalność wychowanie fizyczne na AWF, czy lepiej pójść na AWF np. w Poznaniu, zrobić studia podyplomowe o specjalności: formy gimnastyczno-taneczne i fitness, które dają mi uprawnienia do prowadzenia tańca i wszelkich form gimnastycznych przy muzyce?Czy konieczne jest, żebym ukończyla wychowanie fizyczne? Odpowiedzi na te pytania są dla mnie bardzo ważne, gdyż planuję w niedalekiej przyszłości pójść ...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 3 z 3
REKLAMA