REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

instruktor fitness
    przez ~olgaaaa,
    2011-03-08 14:08:24

XII Poznańska Konwencja Fitness- 26 marca 2011r.Zapraszamy wszystkich pasjonatów fitnessu na XII edycję Poznańskiej Konwencji Fitness która odbędzie się w Poznaniu. Zarówno amatorzy jak i profesjonalni instruktorzy będą mieli szansę zapoznań się z najnowszymi trendami w zajęciach fitness. Gościem tegorocznej konwencji będzie Olivier Radig fantastyczny instruktor z pasją i doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z programem konwencji :HALA SPORTOWA10.00 - 10.50 - Anna Jeschke - ZUMBA11.00 - 11.50 - Oliver Rad...więcej

przez ~danielek24,
    2011-08-06 15:44:33

Witam. Interesuję się fitnessem i zastanawiam się nad zrobieniem kursów, możliwych aby zostać trenerem personalnym. Pytanie moje czy można na tym zarobić ? Ile zarabiają trenerzy personalni. Czy można zrobić karierę przy takim zawodzie ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

przez ~pokorski84,
    2011-08-30 12:08:29

Zależy od firmy i od doswiadczenia. na początku to kokosów sie nie spodziewaj

przez ~spider1300,
    2012-01-23 16:56:23

Witam zastanawiam sie nad zrobieniem kursu instruktora Fitness ze specjalizacja Kulturystyka u Radka Słodkiewicza w Poznaniu. A pozniej zrobit trenera personalnego Moze ktos z was ma taki certyfikat i doradzi mi czy warto podjac sie takiego kursu. Nie sztuka zdobyc certyfikat ktory ma lezec na połce. Chcialbym usyszec wasze opinie chcialbym aby wypowiadali sie ludzie z doswiadczeniem zawodowym. Podchodze do tego powaznie i mam malo czasu alby podjac prawidlowa decyzje jezeli ktos jest obeznany w zarobkach to tez chetnie poslucham

przez ~sakii,
    2012-01-23 21:36:55

\'spider1300\' napisał(-a):Witam zastanawiam sie nad zrobieniem kursu instruktora Fitness ze specjalizacja Kulturystyka u Radka Słodkiewicza w Poznaniu. A pozniej zrobit trenera personalnego Moze ktos z was ma taki certyfikat i doradzi mi czy warto podjac sie takiego kursu. Nie sztuka zdobyc certyfikat ktory ma lezec na połce. Chcialbym usyszec wasze opinie chcialbym aby wypowiadali sie ludzie z doswiadczeniem zawodowym. Podchodze do tego powaznie i mam malo czasu alby podjac prawidlowa decyzje jezeli ktos jest...więcej

przez ~bartas6,
    2012-01-23 22:07:24

a co AWF to sakii ma racje, jaki AWF jest taki jest ale anatomia, fizjologia, biochemia musi byc w miare ogarniane przez studenta, no bo normlanie sa problemy[ zdarzaja sie oczywiscie przypadki fuksiarstwa no ale wiadomo jak to na studiach:D] sam jestem studentem AWF-BP aktualnie na 3 roku no i nie moge narzekac na przekazana wiedze [wiadomo jak ktos chce cos zachowac w glowie no to musi sie o to postarac, bo na uczelni wykladowcy raczej dobrze przekazuja wiadomosci] Sam takze planuje za jakis czas skonczyc kurs...więcej

przez ~sakii,
    2012-01-24 10:04:46

\'bartas6\' napisał(-a):a co AWF to sakii ma racje, jaki AWF jest taki jest ale anatomia, fizjologia, biochemia musi byc w miare ogarniane przez studenta, no bo normlanie sa problemy[ zdarzaja sie oczywiscie przypadki fuksiarstwa no ale wiadomo jak to na studiach:D] sam jestem studentem AWF-BP aktualnie na 3 roku no i nie moge narzekac na przekazana wiedze [wiadomo jak ktos chce cos zachowac w glowie no to musi sie o to postarac, bo na uczelni wykladowcy raczej dobrze przekazuja wiadomosci] Sam takze planuje za ...więcej

przez ~bartas6,
    2012-01-24 13:39:30

No sylwetka jest najwazniejszą rzeczą dlatego oprocz tego co wyzej pisalem nad nia takze pracuje, jest juz w miare ok, ale do mojego idealu jeszcze troche brakuje wiec duzo pracy jeszcze trzeba wlozyc i mam nadzieje ze później to zaowocuje bakycl zalapany odnosnie bodybuildingu na cale zycie raczej ...a jak z pytaniem odnosnie zapisu na kurs na poczatku lepiej kulturystyka czy fitness? czy moze bez roznicy?

przez ~detoks,
    2012-01-24 15:17:08

\'bartas6\' napisał(-a):(...)a jak z pytaniem odnosnie zapisu na kurs na poczatku lepiej kulturystyka czy fitness? czy moze bez roznicy?To obojętne. To tak, dla przykładu, jak z dobrym programistą... studia potrzebne mu tylko dla papierka a na wykładach się nudzi, bo niczego czego by nie umiał i nie wiedział - tam się nie dowie i nie nauczy. Jedynie może tam czasem złapać się za głowę słuchając głupot wykładowcy. Wiesz ilu instruktorów nadal każe się rozciągać przed faktycznym wysiłkiem? Stara szkoła... Nawyk, k...więcej

przez ~sakii,
    2012-01-24 18:39:29

\'bartas6\' napisał(-a):No sylwetka jest najwazniejszą rzeczą dlatego oprocz tego co wyzej pisalem nad nia takze pracuje, jest juz w miare ok, ale do mojego idealu jeszcze troche brakuje wiec duzo pracy jeszcze trzeba wlozyc i mam nadzieje ze później to zaowocuje bakycl zalapany odnosnie bodybuildingu na cale zycie raczej ...a jak z pytaniem odnosnie zapisu na kurs na poczatku lepiej kulturystyka czy fitness? czy moze bez roznicy?to zależy co chcesz robić. Kulturystyka jest jakby przerostem formy nad treścią, ...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA