REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

brzuch
    przez ~bosky88,
    2009-02-25 20:49:22

No dobra ale nie dowiedzialem się czy ma znaczenie fakt iz ćwicze codziennie brzuch? moze lepiej by bylo robic jakies odstepy w czasie co?

przez ~SoltyS,
    2009-02-25 21:06:17

\'bosky\' napisał(-a):No dobra ale nie dowiedzialem się czy ma znaczenie fakt iz ćwicze codziennie brzuch? moze lepiej by bylo robic jakies odstepy w czasie co?Wszystko zależy od intensywności wykonywanych ćwiczeń,ale że brzuch jest bardzo ukrwiony ma zdolności bardzo szybkiej regeneracji,więc można go dociskać mocniej i częściej niż inne partie mięsni. Jeżeli go ćwiczysz znów za mocno to ma negatywny wpływ,bo mięśnie mogą nie rosnąc,bo nie dajesz im wystarczającego czasu do regeneracji lub w najgorszym przypadk...więcej

przez ~jaras,
    2009-02-28 18:09:54

Może to pomoże tym, którzy chcą ćwiczyć brzuch codziennie. I pozostałym również Mam jeszcze jeden plik do kolekcji, ale nie wchodzi. Chyba wykorzystałem jakis limit. Jak będę miał mozliwość, to dorzucę.A tak przy okazji - jak wrzucić fotki, żeby były widoczne w poście?

przez ~jaras,
    2009-02-28 19:37:02

Poniżej linki do plików - mam nadzieję, że zadziałają.

przez ~MH Admin,
    2009-02-28 21:21:14

\'Jaras\' napisał(-a):A tak przy okazji - jak wrzucić fotki, żeby były widoczne w poście?Nad polem, w ktore wpisujesz tekst, masz button "Wstaw obrazek" - wystarczy podac link do obrazka i gotowe.To logo zostalo umieszczone w moim poscie wlasnie w taki sposob:Jesli chcesz wrzucic na forum zdjecie ze swojego kompa, dodaj je jako zalacznik - kliknij button "Przegladaj" ponizej pola edycji tekstu, wybierz plik i kliknij "Wyslij".To logo zostalo umieszczone ta wlasnie metoda:

przez ~jaras,
    2009-03-01 11:52:54

\'MH napisał(-a):Nad polem, w ktore wpisujesz tekst, masz button "Wstaw obrazek" - wystarczy podac link do obrazka i gotowe.To logo zostalo umieszczone w moim poscie wlasnie w taki sposob:Jesli chcesz wrzucic na forum zdjecie ze swojego kompa, dodaj je jako zalacznik - kliknij button "Przegladaj" ponizej pola edycji tekstu, wybierz plik i kliknij "Wyslij".To logo zostalo umieszczone ta wlasnie metoda:Tak właśnie zrobiłem i z 500K zostało mi 41K. Wyczerpałem jakiś limit?

przez ~MH Admin,
    2009-03-01 13:21:24

Każdy użytkownik miał dotychczas łączny limit 500 KB na załączniki (załączone przez siebie pliki można kasować poprzez Panel kontrolny -> Opcje -> Zarządzaj swoimi załącznikami), ale podniosłem go do 1,5 MB. Jeśli jednak chcecie na forum zamieszczać obrazki, polecam korzystanie z darmowego serwisu , do którego nie trzeba nawet się rejestrować. Zdjęcia są na nim przechowywane tak długo, jak długo w ciągu kolejnych 365 dni ktokolwiek je obejrzy.Pozdr!MH Admin

przez ~jaras,
    2009-03-01 13:43:27

To się nazywa - PODAĆ POMOCNĄ DŁOŃ POTRZEBUJĄCYM

przez ~kapa12345,
    2009-03-02 19:10:58

witam.. chciałbym sie poradzic czegos. Mam 185cm wzrostu około 105 kg i chciałbym stracic trochu brzuszek i bardziej nad rzezba brzucha popracowac. Jedyne akcesoria ktore mam pod reka to hantelki oraz sztanga... jakie wykonywac cwiczenia na brzuch zeby byl efekt...?prosze o odp dzieki

przez ~beloved,
    2009-03-02 20:11:59

\'kapa12345\' napisał(-a):witam.. chciałbym sie poradzic czegos. Mam 185cm wzrostu około 105 kg i chciałbym stracic trochu brzuszek i bardziej nad rzezba brzucha popracowac. Jedyne akcesoria ktore mam pod reka to hantelki oraz sztanga... jakie wykonywac cwiczenia na brzuch zeby byl efekt...?prosze o odp dziekiSpróbuj aerobiczną 6 weidera. Wg mnie jest to jeden z najlepszych programów na brzuch na początek. Poza tym jest też dużym sprawdzianem psychicznym. Jeśli się szybko na nim poddasz, ciężko będzie Ci cokolwiek i kiedykolwiek zrobić z brzuchem.

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 14
STRONA 3 z 14
REKLAMA