REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

brzuch
    przez ~bosky88,
    2009-02-22 20:28:57

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie ćwiczenia proponujecie (propagujecie) aby wydobyć z siebie miesnie brzucha, robię codziennie brzuszki oraz kilka innych ćwiczeń na brzuch ale nie jestem pewny czy to jest prawidlowe by codziennie ćwiczyć brzuch? czy to nie ma znaczenia? Może ktos ma jakis plan treningowy na brzuch? POMOCY!!!

przez ~luki,
    2009-02-22 20:37:00

Tematy powoli zaczynaja sie powielac, ale postaram sie pomoc. Kiedys bardzo duzo cwiczylem brzuch w domu. I wiesz co? I nic... Dopiero jak wzialem sie za ostry trening brzucha na silowni widac bylo efekty. Zeby bylo ciekawiej, nie trzeba na nie dlugo czekac. W masz kilka ciekawych zasad, gotowych przepisow. Pamietaj, you are what you eat.LukiEdit: moim zdaniem najlepiej cwiczyc 3 razy w tygodniu i ciezko. Ja brzuch robilem w kazdy pon,sr,pia po kazdym normalnym,planowanym treningu na silowni.

przez ~SoltyS,
    2009-02-22 20:46:42

A jak teraz stoisz z forma bosky? Masz płaski brzuch bez mięśni, czy okryty tłuszczem? To też jest ważne.

przez ~bosky88,
    2009-02-22 21:07:30

\'SoltyS\' napisał(-a):A jak teraz stoisz z forma bosky? Masz płaski brzuch bez mięśni, czy okryty tłuszczem? To też jest ważne.Nie mam sadla zbyt wiele troche jest ale nie dużo, fakt faktem diety jako takiej nie prowadze jedyne co to ze nie jem po 18 a w ciagu dnia staram ograniczac tluszcze

przez ~SoltyS,
    2009-02-22 21:14:32

Czyli musisz się skupić totalnie na budowaniu masy mięśniowej ABSu a nie żadnych tam aerobów. Budując masę tkanka tłuszczowa na brzuchu powinna się zmniejszać Mogę Ci rozpisać plan,ale musisz mi napisać czy masz jakąś ławkę,piłke itp co pomorze w cw. brzucha?

przez ~jacekg,
    2009-02-22 21:26:35

to ze nie jem po 18 a w ciagu dnia staram ograniczac tluszczeZastanawiam się w jakiej gazecie te głupoty wypisują ,żeby nie jeść po godzinie 18 bo coraz więcej tego słyszę .Ograniczać węglowodany ,ale nie nic nie jeść ! Sołtys Nie żebym się czepiał ,ale pomoże to "odmiana" pomocy ,pomorze to jest województwo.Pozdrawiam !

przez ~SoltyS,
    2009-02-22 21:30:39

Jacek ma rację. W moim przypadku to niemożliwe,bo ja muszę zjeść przed snem coś a chodzę spać średnio po 23 Ogólnie to od 18 się powinno wcinać samo białko,bo powinno zostać strawione przed naszym snem a nawet trochę po nim. Wtedy to białko się dobrze przyswaja i uczestniczy w budowaniu mięśni.Hehe,rzeczywiście Jestem humanistą,ale błędy mi się zdarzają

przez ~bosky88,
    2009-02-22 21:31:43

\'SoltyS\' napisał(-a):Czyli musisz się skupić totalnie na budowaniu masy mięśniowej ABSu a nie żadnych tam aerobów. Budując masę tkanka tłuszczowa na brzuchu powinna się zmniejszać Mogę Ci rozpisać plan,ale musisz mi napisać czy masz jakąś ławkę,piłke itp co pomorze w cw. brzucha?Soltys dzieki, mam i piłke i laweczke więc czekam na rozpiske

przez ~luki,
    2009-02-22 21:54:28

\'bosky\' napisał(-a):Soltys dzieki, mam i piłke i laweczke więc czekam na rozpiskeI jedz po 18 ! Jesli przyjdzie Ci to z ciezkim sercem to spokojnie mozesz zjesc przed snem twarog lub serek wiejski(light). I po poludniu tniemy wegle ofc. Luki

przez ~bosky88,
    2009-02-22 21:56:26

\'*Luki*\' napisał(-a):I jedz po 18 ! Jesli przyjdzie Ci to z ciezkim sercem to spokojnie mozesz zjesc przed snem twarog lub serek wiejski(light). I po poludniu tniemy wegle ofc. LukiJakie danie preferujesz co ma duzo weglów?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14
REKLAMA