Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Zmniejszenie masy mięśniowej
    przez ~s0qs,
    2009-02-03 09:27:53

Pytanie jak widać z tych dziwnych:] ale potrzebuje zrzucić nieco masy mięśniowej z okolic nóg. Jakieś porady?

przez ~beloved,
    2009-02-03 12:10:34

Gubienie mięśni wcale nie jest takie proste, a tym bardziej z konkretnej grupy mięśniowej. Po prostu nie ćwicz na nogi i intensywnie biegaj, to chyba najlepsze co możesz zrobić z tym problemem.

przez ~bubol89,
    2009-02-06 11:54:41

Tak jak poprzednik napisał nie ćwicz nóg a wszystko samo spadnie . Co do biegania to biegaj sprinty a będzie dobrze

przez ~lep1,
    2009-02-06 12:32:54

a nie lepiej ostro wyrzeźbić te nogi ? lepiej by to wyglądało za pewno : )

przez ~luki,
    2009-02-06 12:47:25

Biegaj, biegaj, biegaj !I oczywiscie odpusc trening nog. Widze, ze z kolegami wyjatkowo sie zgadzamy.Ja biegalem duzo, dlugo i nieraz intensywnie. Grunt to biegac, ja tak sobie nozki wyrobilem. ;DDDLuki

przez ~s0qs,
    2009-02-08 14:09:00

\'Lep\' napisał(-a):a nie lepiej ostro wyrzeźbić te nogi ? lepiej by to wyglądało za pewno : )wyrzeźbione to raczej są, po 12 latach treningu (piłkarski). Także chodzi mi teraz o to żeby te mięśnie nieco zmniejszyć. "Tak jak poprzednik napisał nie ćwicz nóg a wszystko samo spadnie . Co do biegania to biegaj sprinty a będzie dobrze"Chyba raczej nie sprinty tylko długi dystans bo po sprintach rosną nogi z tego co mi się wydaje.

przez ~beloved,
    2009-02-08 19:25:05

Również polecałbym długie dystansy, tyle że wtedy oprócz nóg spalaniu poddadzą się inne mięśnie. Dlatego tak jak mówiłem na początku, utrata mięśni, szczególnie miejscowa, jest dosyć trudna.

przez ~jaras,
    2009-02-25 20:15:50

\'Bubol\' napisał(-a):Tak jak poprzednik napisał nie ćwicz nóg a wszystko samo spadnie . Co do biegania to biegaj sprinty a będzie dobrze Z tymi sprintami to bym uważał - zauważcie, jakie giry mają sprinterzy. I przyłączam się do propozycji wyrzeźbienia nóg - to też niezły wyczyn pokazać czwórki A tak przy okazji - dlaczego chcesz zmniejszyć nogi ??

przez ~luki,
    2009-02-25 23:21:09

\'Jaras\' napisał(-a):Z tymi sprintami to bym uważał - zauważcie, jakie giry mają sprinterzy. I przyłączam się do propozycji wyrzeźbienia nóg - to też niezły wyczyn pokazać czwórki A tak przy okazji - dlaczego chcesz zmniejszyć nogi ??Nogi jak u slonia fajnie wygladaja? Luki

przez ~jaras,
    2009-02-26 08:12:00

\'*Luki*\' napisał(-a):Nogi jak u slonia fajnie wygladaja? LukiKolega pisze, że grał w piłkę, więc nie sądzę, żeby miał słoniowe nogi. Jak koleś jest [u]proporcjonalnie[/u] zbudowany to w czym problem? Ludzie zwykle pakują górę, bo ją widać i łatwo pokazać, a nogi olewają, bo ciężkie ćwiczenia trzeba robić. Wg mnie wielka klata na chudych nóżkach jest ... śmieszna. Mocne kopyto też trzeba mieć To przecież nasz fundament

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA