REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Za co kochasz futbol?
    przez ~gustaw83,
    2009-04-22 13:54:23

Piłkę nożną kochają miliony facetów na całym świecie. Dla jednych to narkotyzująca idea, religia, świat wielkiej sławy i pieniędzy, który można zobaczyć chociaż w tv. Dla innych to ważny powód spotkań w męskim gronie, idealny sport do dbania o kondycje i odstresowania, powód do pomalowania twarzy w "barwy wojenne", itd. itp. No więc za co kochamy futbol?Dla mnie gra w piłkę to przykładowo czas relaksu i dbania o formę, ale poniekąd także wyznacznik czasu. Staram się organizować czas tak, aby nie opuści...więcej

przez ~angrymob,
    2009-04-22 14:39:26

Jestem (niestety) biernym fanem piłki nożnej... Ale lubię ten sport za dynamikę, nieprzewidywalność i za to, że każdy ma szanse wygrać.

przez ~mantik,
    2009-04-22 16:03:12

Futbol w telewizji kocham za to, że pozwala mi miło spędzić czas z kumplami no i kibicować mojej drużynie czy reprezentacji. Natomiast jeśli chodzi o granie w piłkę nożną no to pomaga mi utrzymac formę i odstresować się. Tutaj również jest trochę rywalizacji no i nie rzadko kibicować przychodzą dziewczyny .Ogólnie sport przyjemny i pożyteczny i za to właśnie go kocham

przez ~damarcus85,
    2009-04-22 16:26:15

Jeśli chodzi o czynny football to kocham go za te rajdy przez pół boiska (by na koniec i tak źle przyjąć piłkę), za rywalizację, za kumpli z drużyny za piwko po meczu i wiele wiele innych...Jeśli chodzi o piłkę w TV to już lubię ja mniej (co nie znaczy ze nie oglądam). Wkurza mnie to że 20-letni laluś o twarzy bobasa płaczący po każdym faulu jest wart 100mln funtów. Wkurza mnie że to już nie jest sport tylko jakaś pseudo rozrywka/cyrk. W polskiej lidze wkurza mnie poziom zarówno gry jak i sędziowania (ostatnio ...więcej

przez ~codename47,
    2009-04-22 17:24:44

Ja jako były niedoszły bramkarz(ehh te złamania ;]) patrzę na to wszystko z innej perspektywy Nie wiem dlaczego, ale z całego meczu zapmiętuje własnie parady, obrony itd., gole też, ale mniej. Wolę, jak dobry bramkarz ośmieszy tego "lalusia za 100ml Euro"

przez ~arturro,
    2009-04-22 17:29:12

no fakt, lalusie mogą irytować, ale z drugiej strony taki Cristiano Ronaldo (bo o niego chyba przecież chodzi ) w piłkę też potrafi grać. Jednak piłka ma więcej plusów niż minusów, zwycięstwo ukochanej drużyny po dramatycznym meczu to jak orgazm niemal. Dla mnie futbol to ogromne emocje. Piękne akcje, bramki, parady. Lubię też smaczki taktyczne, odrobina zgłębienia ich i odpowiedni trening (kiedyś grałem często z kolegami na hali i sobie robiliśmy takie krótkie zajęcia), wypracowanie schematów i potem wcielanie ...więcej

przez ~lep1,
    2009-04-22 17:40:38

za piękne widowisko np Liga Mistrzów i za emocje .Ogólnie nie oglądam wszystkich lig ale co ciekawsze mecze staram sobie znaleźć czas i obejrzeć Co do ligi polskiej i pzpn nie chce mi się nawet komentować . Piłka nożna to świetna dyscyplina i tyle

przez ~codename47,
    2009-04-22 18:02:11

Za mecze jak wczoraj! Liverpool vs. Arsenal! To było masakaryczne

przez ~rjin,
    2009-04-23 00:41:41

CYTAT(Damarcus85 @ Apr 22 2009, 16:19 PM) Jeśli chodzi o piłkę w TV to już lubię ja mniej (co nie znaczy ze nie oglądam). Wkurza mnie to że 20-letni laluś o twarzy bobasa płaczący po każdym faulu jest wart 100mln funtów. PozdrawiamZa płakanie raczej mu nie płaca (choć po czesci tez, faul zawsze jest korzystny). Aczkolwiek, 100mln futow jest wart za to co wyczynia z piłka, wybacz, ale ja mimo ze uwazam ze wyglada jak gej ( ) uwielbiam ogladac co on wyczynia z piłką, on przy 90% akcji robi to co inni na ...więcej

przez ~gustaw83,
    2009-04-23 01:35:24

Kocham futbol jeszcze za to, że jest dla każdego. Bez względu na rasę, status społeczny czy płeć. Każdy może grać, kibicować i czerpać z tego radość. Zwykły, statystyczny Kowalski (z całym szacunkiem dla wszystkich Kowalskich), jak i znana persona. Taki Panasewicz z Lady Pank ostatnio na przykład publikuje w Magazynie Futbol i facet wie, o czym pisze. Prawdziwy kibic z pasją - jak każdy z nas A to przecież nie jedyny przykład, że ktoś znany przyznaje się do miłości do piłki nożnej. Reprezentacja Artystów Polski...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA